Репетитор - Марія К. id: 124368

Марія К.

400 грн/год
400 грн/год

Маю дві вищих освіти, створила авторські курси арабської мови. Крім того арабську вивчала при Всеукраїнській ісламській асоціації із носіями мови.

Марія К. 5.0(відгуків: 6)

Маю дві вищих освіти, створила авторські курси арабської мови. Крім того арабську вивчала при Всеукраїнській ісламській асоціації із носіями мови.

Предмети

Арабська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

В роботі з учнем ставлю акцент на розвитку навичок спілкування, однак на основі базових правил граматики. У домашніх заняттях на етапі вивчення алфавіту використовуємо прописи для кращого засвоєння матеріалу. Заняття проводжу українською, російською та англійською мовами.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

На заняттях дотримуюся стратегії, за якої учень вже з перших уроків розпочне вивчати необхідну лексику (відповідні теми розподілені мною згідно індивідуального плану роботи з кожним учнем). З цією метою мною створені авторські курси для початкового та середнього рівня. Таким чином, ми вже з перших занять починаємо не лише вивчати граматику, але і говорити арабською мовою. Траєкторія занять визначається індивідуально для кожного учня відповідно до його рівня знання та мети вивчення даної мови. Необхідні навчальні матеріали вже підготвлені та не вимагають додаткової оплати.

Освіта:
Київський університет імені Бориса Грінченка, магістр, 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 1 року

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Марія К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

5

Марія

5

17.06.2022

Арабська мова, Репетитор для початківців

5

Дуже задоволена.... більше»
Олеся

5+

17.02.2022

Арабська мова, Репетитор для початківців, Граматика

5+

По шкалі від 0-5 я можу оцінити на 5. Викладач повністю викладається на занятті, має багато матеріалів, до яких надав доступ, а також вміє пояснювати. Є поєднання усіх елементів: аудіювання, читання та письмо. Буду рекомендувати знайомим... більше»
Олександр

5+

30.12.2021

Арабська мова, Репетитор для початківців

5+

Прекрасний викладач, все дуже доступно та якісно пояснює.... більше»
Катерина

5+

30.12.2021

Арабська мова, Носій мови

5+

Дуже професійний викладач, завдяки грамотному вибору методики навчання дуже швидко отримую результати з вивчення арабської мови. Дуже задоволена викладачем, безумовно рекомендую для всіх, хто вирішить вивчати арабську мову.... більше»
Зоряна

5+

29.12.2021

Арабська мова, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена викладачем Марією!! Дитині дуже подобається займатися арабською мовою, здавалося б мова дуже важка але вчитель підносить з такою легкістю, що все схоплюється на льоту! Дитина з нетерпінням чекає на заняття!!... більше»
Маргарита

5+

18.12.2021

Арабська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже добрий репетитор! Все зрозуміло пояснює та шукає підхід до кожного індивідуально!... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Руслана Б. id: 72632

Руслана Б.

Мовна онлайн-школа. Курси: загальний від А до С, бізнес, спецкурси, підготовка до іспитів, дитячі програми. Корпоративні заняття оффлайн.

4.9
450грн/год
Софія П. id: 178559

Софія П.

Привіт, мене звати Софія, мені 21 рік і я хочу тобі запропонувати вивчати зі мною арабську. Я беру людей з нульовим знанням арабської, але з бажанням її вивчити. Мій рівень В2, я ще студентка і ще знаходжусь на етапі вивчення цієї мови, однак в мене є чому навчити вас, тому буду дуже рада бачити вас. Пишіть, поспілкуємось та обговоримо деталі;)

350грн/год
Вікторія Ф. id: 30424

Вікторія Ф.

Дипломований філолог. Викладаю з 2017 року. Володію кількома іноземними мовами.

350грн/год
Тетяна К. id: 165281

Тетяна К.

Я викладаю мови з 2013 року та маю власні методики швидкого та ефективного навчання. Володію англійською, арабською та французькою мовами. TOEFL 112.

5
400грн/год
Владислава І. id: 38574

Владислава І.

Репетиторський центр. Всі види репетиторських послуг: підготовка до всіх екзаменів та контрольних, допомога з тестами, есе, твори

5
400грн/год