Репетитор мистецтвознавству, гра на фортепіано, музики – Тетяна З.

Тетяна З.

id: 12504

Місто:

Харків

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:

У репетитора: Харківська обл., Харків, Університет, М.Пушкинская

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Південноукраїнський педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського (1982)

Ступінь:

Спеціалист

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом об окончании Одесского институти им. Ушинского
Диплом об окончании Николаевского муз. училища


Всім бажаючим навчитися виражати свій внутрішній світ в линучому водоспаді звуків!Допоможу зрозуміти і полюбити мову Музики:- Грати на фортепіано легко і з задоволенням.- У будь-якому віці (будь-який рівень: від початкового до професійного).- Імпровізувати.- Також допоможу розібратися в теорії музики, сольфеджіо, гармонії, музичної літератури.Освіта вища.Фортепіано - це цар інструментів, який століттями радує слух людства.Це не просто 88 чорно-білих клавіш, це ціле царство нових знань і умінь.Гра на фортепіано розвиває слух, внутрішню музикальність, логіку і креативність мислення. Грати на фортепіано легко!За одними і тими ж нотами грають мільйони людей, але як по-різному звучить цей інструмент у кожного.Центр, М. Пушкінська.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Гра на фортепіано

Дуже хороший репетитор! На жаль, поки не займаємося, бо маю особисті причини. Але педагог мені дуже сподобався. Тетяна Ростиславівна - фахівець своєї справи.

Станіслав (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 25.05.2017


Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Я шукала репетитора з гри на фортепіано для себе, бо мала велику мрію з дитинства - навчитися грати на інструменті. Тетяна Ростиславівна - чудовий педагог. Ми займаємося до сих пір з нею. Вивчаємо ноти, сольфеджіо. Заняттями я дуже задоволена. Ставлю тільки найвищу оцінку.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 25.05.2017


Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

З Тетяною Ярославівною я займаюся вже близько семи місяців. У мене була мрія навчитися грати на фортепіано, хоч мені вже більше двадцяти років. Свою мрію я здійснюю разом з репетитором. Тетяна Ростиславівна мені дуже сподобалася, як педагог, як викладач. Претензій зовсім ніяких не маю. Спасибі велике за Вашу роботу!

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 25.05.2017


Схожі анкети