Репетитор - Ольга Т. id: 125800

Ольга Т.

600 грн/год
600 грн/год

Sprache kann alles! Wunderpille не існує, але креативність та індивідуальний підхід до кожного з вас, змінять ваше уявлення про німецьку мову!

Ольга Т. 5.0(відгуків: 1)

Sprache kann alles! Wunderpille не існує, але креативність та індивідуальний підхід до кожного з вас, змінять ваше уявлення про німецьку мову!

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
Підготовка до олімпіад
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень C1-C2
Репетитор для початківців
TestDaF, DSD
Носій мови
Вступ за кордон
Граматика
Рівень B1-B2
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Підготовка до іспиту ÖSD
Підготовка до TELC

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Диплом бакалавра Рівненського державного гуманітарного університету, Mini-Referendariat in Lübeck (Deutschland) 2020, участь в програмі Au-Pair (München, Deutschland), Freiwilliges Soziales Jahr in der Richtung der Kinderbetreuung (München, Deutschland), працювала на групі продовженого дня м. Мюнхен.
Викладаю німецьку мову виключно онлайн, оскільки проживаю за кордоном, для дітей та дорослих на платформах ZOOM, Skype, Google meet, FaceTime! Володію сертифікатом мови Goethe-Zertifikat C1!
Є додаткові програми для покращення говоріння та марафони з граматики!

Освіта:
Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ), бакалавр, 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Svitlana

5+

06.06.2024

Німецька мова, TestDaF, DSD, Рівень B1-B2

5+

Рекомендую Ольгу тим, кому потрібен індивідуальний підхід. Я звернулася з дуже конкретним питанням і викладачка вже для першого занняття підготувала необхідний матеріал. Ольга дуже уважна до моїх запитів і побажань, дає вичерпну інформацію для підготовки. В умовах обмеженого часу ми встигли пройти всі найважливіші етапи підготовки (у мене був запит - усна частина В2). Раджу як професіонала, зосередженого на результаті. Дякую і бажаю працьовитих учнів ;)

Схожі анкети

Наталія Х. id: 61474

Наталія Х.

Топ викладач 2022 за версією BUKI. Англійська для IT компаній, корпоративна англійська, підготовка до співбесіди англійською. Захоплюючі та продуктивні індивідуальні, парні, групові заняття на інтерактивній платформі. Взаємодія з учнем 24/7.

4.9
600грн/год
Христина П. id: 31876

Христина П.

Я викладач-коуч з іноземних мов. Особистий підхід, елементи креативного навчання та коучингу не залишать Вас без хорошого результату.

4.6
500грн/год
Ірина В. id: 54646

Ірина В.

Репетитор німецької мови

500грн/год
Ольга М. id: 152415

Ольга М.

Готую до міжнародних іспитів рівня володіння німецькою мовою (Goethe-Zertifikat A1- B2). Буду рада співпраці з кожним!

5
500грн/год
Ольга В. id: 66217

Ольга В.

Підбираю правильний підхід до кожного; Маю великий досвід роботи; Завжди навчаю своїх учнів якісно та цікаво для досягнення їх мовних цілей.

5
500грн/год

Переглянуті репетитори

Оксана О.

Викладаю хімію на укр, рос, англ та польській мовах, математику та біологію.

400 грн/год

Всі переглянуті репетитори