Євгенія З.

id: 12639

Місто:

Кривий Ріг

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, Ювілейний, Тухачевського 77

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний економічний університет (2006)

Ступінь:

магістр

Маю дві вищі освіти - економічну та педагогічну. Досвід роботи з різними віковими категоріями. Практикую як індивідуальні, так і групові заняття. У своєму навчанні використовую оксфордскі підручники- програма для кожного учня вибирається індивідуально. Маю позитивний досвід підготовки до ЗНО. Успішно практикую уроки розмовної мови - на таких заняттях поєдную розвиток навичок сприйняття мови носіїв на слух і практику говоріння. Якщо ви хочете отримати цікаві заняття з максимальною користю- ласкаво просимо!

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова

Я студентка, яка звернулася до Євгенії Павлівни з проханням допомогти мені вивчити англійську мову з нуля. І жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Репетитор дуже терпляче і зрозуміло усе пояснює, має особливий підхід до кожного учня. Мені дуже подобається відвідувати уроки Євгенії Павлівни, тому що отримую на них гарні знання і почуваюся на них комфортно.

Юля (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Євгенія
Євгенія

Досвід: більше 2 років

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Українська мова та література, Англійська мова

Юлія

Досвід: більше 3 років

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Англійська мова