Лілія Х.

id: 1270

Місто:

Рівне

Предмети:

Німецька мова, Нідерландська мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Університетські курси, Розмовна мова, Носій мови, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, Репетитор для початківців

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Рівненський державний гуманітарний університет (2007)

Ступінь:

Магістр

Уроки німецької та голландської мов. Зараз тільки скайп. Можливо також після 17.00 та у вівторок і середу у будь який час.

Можу надати відгуки по роботі моїх інших учнів. Розмовна мова та граматика - легко та доступно! Прошу контактувати зі мною лише поштою у звязку зі зміною місця проживання. Детальна інформація також через емейл.

Німецька для початківців можлива 100 грн. Німецька від А2 120 грн. Голландська 120 грн на годину. Від А2 -150 грн. Можливо 100 грн для студенів, які оплачують більше 20 уроків наперед.

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Німецька мова, Шкільна програма 5-9 класи

Репетитор хороший. Ту мету, яку ставили перед собою, досягли разом з репетитором. Я отримала не тільки рівень А-1, а й більше. Роботою компанії дуже задоволена, так як планую незабаром виїхати за кордон.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Німецька мова, Шкільна програма 5-9 класи

Комунікабельна, досвдчена. Має гарне ставлення до учнів. Ми швидко пройшли етап навчання. Якби було більше часу до від'їзду репетитора, було б краще. Роботою компанії залишилася задоволена.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Німецька мова, Спеціалізовані курси

Репетитор дуже відповідальний та працьовитий. Вона - справжній майстер своєї справи. Я можу порекомундувати Лілію тим, кому потрібен репетитор з німецької мови. Допомогла мені розібратися із складними темами, граматикою та в цілому підвищити рівень.

Інна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі