Репетитор німецької мови, нідерландської мови – Лілія Х.

Лілія Х.

id: 1270

Місто:

Рівне

Предмети:

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Університетські курси, Розмовна мова, Носій мови, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, Репетитор для початківців

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Рівненський державний гуманітарний університет (2007)

Ступінь:

Магістр


Уроки німецької та голландської мов. Зараз тільки скайп. Можливо також після 17.00 та у вівторок і середу у будь який час.Можу надати відгуки по роботі моїх інших учнів. Розмовна мова та граматика - легко та доступно! Прошу контактувати зі мною лише поштою у звязку зі зміною місця проживання. Детальна інформація також через емейл.Німецька для початківців можлива 100 грн. Німецька від А2 120 грн. Голландська 150 грн на годину. Від А2 -170 грн. Увага! Можливі групові заняття в скайпі! Інтенсив від 2 осіб (від клієнтів - гарний інтернет і домовленність про час!) Заняття можливі 3 рази на тиждень! (60 грн з людини - 2 учня; 50 грн з людини -3 учня\за 1 урок).Урок триває 1 година 15 хв!

Відгуки клієнтів (7)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Німецька мова, Рівень B1-B2

Лілія Володимирівна гарний викладач, добре володіє навчальним матеріалом, уміє доступно пояснити. Уроки інформативні, із залученням різноманітних вправ і завдань. Репетитора рекомендую!

Марина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 27.04.2017


Німецька мова, Рівень B1-B2

Лілія Володимирівна - хороший викладач, знання які вона мені дає, набагато покращили моє володіння німецькою. Її особисті якості: доброзичливість, вимогливість, старанність, чуйність, професійність, компетентність. Робота Вашої компанії повністю задовольняє.

Валерія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 10.04.2017


Німецька мова, Шкільна програма 5-9 класи

Репетитор хороший. Ту мету, яку ставили перед собою, досягли разом з репетитором. Я отримала не тільки рівень А-1, а й більше. Роботою компанії дуже задоволена, так як планую незабаром виїхати за кордон.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)