Репетитор диференціальних рівнянь, математичного аналізу, вищої математики, математики – Маркіян Х.

Місто:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2013)

Ступінь:

Спеціаліст

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, GMAT, GRE, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:


Процес підготовки дитини до ЗНО, ДПА або екзаменів з математики у батьків асоціюється з великою кількістю нервів, стресом у дитини, недоспаними ночами та іншим. Очевидно, що математика - один з найтяжчих предметів для здачі, саме з ним більшість учнів мають труднощі, а батьки, в свою чергу, самостійно пояснити не можуть через складність матеріалу.

Завдяки своєму досвіду та розробленій підготовці до будь-якого з цих типів екзамену, допоможу вашій дитині уникнути переживань, пов'язаних зі здачею математики. Після підготовки до ЗНО, мої учні впевнено і без переживань приходять на оцінювання з математики і здають його на високий, достойний бал.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина, принаймні з математики, забула про турботи, пов'язані з ЗНО, не втрачайте час, звертайтеся, я з радістю все вам розкажу, покажу і допоможу.

Кілька слів про мене:
Здобув три вищі освіти, випускник механіко-математичного факультету, проходив 4 практики, а також працював вчителем у Львівських школах.
Третю вищу освіту здобув за кордоном (в двох університетах Польщі і Португалії), там також набував практичні навички роботи з іноземними студентами.
Одним з перших впровадив методи інтерактивного віртуального навчання (віртуальна дошка, електронний клас і т.д.), а також стараюся застосовувати ігрові форми на своїх заняттях (ігри на розвиток пам'яті, мислення, уваги, настільні ігри, походи в квест-кімнати).

Чому слід вибрати саме мене:
На відміну від одної групи репетиторів, я не пишу що успішно закінчив математичний факультет, адже знати математику і пояснювати математику - це різні речі. За мене говорять високі результати моїх учнів і велика кількість позитивних відгуків. Роблю акцент на спрощення матеріалу, використовую асоціації, вчу дітей розуміти, а не вчити напам'ять. Приходьте на перше заняття, і зрозумієте, про що я говорю :)

Також на відміну від "заслужених" професорів, я застосовую індивідуальний підхід, постійно актуалізую свої знання, з огляду на вимоги програми до ЗНО, стараюся стати старшим товаришем своїм учням, завжди доступний якщо виникають труднощі. Але найважливішим фактором є те, що я здавав ЗНО, а отже знаю всі "підводні" течії цього тесту, починаючи від підготовки і закінчуючи специфікою під час проходження цього тесту.

Відгуки клієнтів (8)Всі відгуки користувача

Математика, Вища математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор чудовий, дуже нам подобається працювати з ним. Пояснює все чітко, ясно і зрозуміло

Татьяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 23.04.2018


Математика, Підготовка до ЗНО

Співпрацею задоволені. Зрозуміло пояснюється матеріал. Рекомендую.

Єва (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 11.04.2018


Математика, Підготовка до ЗНО

Маркіян Романович готує мою дитину до здачі ЗНО з математики. Займаємося ми вже майже півроку, результати вже є. Очікуємо на хороші бали на екзамені!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 07.03.2018


Коротка інформація про репетитора

Маркіян Х. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
  1. Диференціальні рівняння
  2. Математичний аналіз
  3. Вища математика
  4. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • GMAT, GRE
  • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 100 грн/год.

Схожі анкети