Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Місто:


Предмети:

Освіта:

Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ) (2013)

Ступінь:

магістр

Рівні:

Підготовка до ЗНО, 10 - 11 класи

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

Додатковий набір на підготовку до ЗНО. Інтенсивний курс, нічого лишнього, 90% заняття проходить за розв’язуванням тестів і задач.
Крім самої підготовки, допоможу з вибором університета, актуальних і найбільш затребуваних напрямків в ІТ , зможу розповісти про вступ і навчання у ВНЗ за кордоном, адже сам вчився там протягом двох років в двох університетах безкоштовно

Процес підготовки дитини до ЗНО, ДПА або екзаменів з математики у батьків асоціюється з великою кількістю нервів, стресом у дитини, недоспаними ночами та іншим. Очевидно, що математика - один з найтяжчих предметів для здачі, саме з ним більшість учнів мають труднощі, а батьки, в свою чергу, самостійно пояснити не можуть через складність матеріалу.

Завдяки своєму досвіду та розробленій підготовці до будь-якого з цих типів екзамену, допоможу вашій дитині уникнути негативних емоцій, пов'язаних зі страхом математики. Після підготовки до ЗНО, мої учні впевнено і без переживань приходять на оцінювання з математики і здають його на високий, достойний бал.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина, принаймні з математики, забула про турботи, пов'язані з ЗНО, не втрачайте час, звертайтеся, я з радістю все вам розкажу, покажу і допоможу.

Кілька слів про мене:
Здобув три вищі освіти, випускник механіко-математичного факультету, проходив 4 практики, а також працював вчителем у Львівських школах.
Третю вищу освіту здобув за кордоном (в двох університетах Польщі і Португалії), там також набував практичні навички роботи з іноземними студентами.

Одним з перших впровадив методи інтерактивного віртуального навчання (віртуальна дошка, електронний клас і т.д.), а також стараюся застосовувати ігрові форми на своїх заняттях (ігри на розвиток пам'яті, мислення, уваги, настільні ігри, походи в квест-кімнати).

Чому слід вибрати саме мене:
На відміну від одної групи репетиторів, я не пишу що успішно закінчив математичний факультет, адже знати математику і пояснювати математику - це різні речі. За мене говорять високі результати моїх учнів і велика кількість позитивних відгуків. Роблю акцент на спрощення матеріалу, використовую асоціації, вчу дітей розуміти, а не вчити напам'ять. Приходьте на перше заняття, і зрозумієте, про що я говорю :)

Також на відміну від "заслужених" професорів, я застосовую індивідуальний підхід, постійно актуалізую свої знання, з огляду на вимоги програми до ЗНО, стараюся стати старшим товаришем своїм учням, завжди доступний якщо виникають труднощі. Але найважливішим фактором є те, що я здавав ЗНО, а отже знаю всі "підводні" течії цього тесту, починаючи від підготовки і закінчуючи специфікою під час проходження цього тесту.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів (18)

Математика, 10 - 11 класи

Репетитором задоволені. Доступно подає матеріал. Багато встигаємо пройти на уроці. Оцінка 5 балів

Показати все

Оксана 15.11.2018


Математика, Підготовка до ЗНО

Маркіяном дуже задоволена. Донька мала низький рівень знань з математики, який значно покращила за кілька місяців. Репетитор вимогливий, з сучасними підходами, висококваліфікований. Готуємось до здачі ЗНО.

Показати все

Мирослава 24.10.2018


Математика, Підготовка до ЗНО

Маркіян Романович - серйозний кваліфікований репетитор. Доступно пояснює. Припинили роботу, так як не підійшла методика викладання.

Показати все

Ярина 30.05.2018


Всі відгуки користувача

Коротка інформація про репетитора

Маркіян Х. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • 10 - 11 класи
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети