Репетитор - Дар'я Б. id: 130899

Дар'я Б.

350 грн/год
350 грн/год

Вітаю! Мене звати Дар'я, я викладач англійської мови. Студентка Інституту міжнародних відносин КНУ. За фахом перекладач. Приймала участь у багатьох міжнародних проектах, працювала у приватній школі, маю практику за кордоном, вільно володію мовою.

Дар'я Б.

Вітаю! Мене звати Дар'я, я викладач англійської мови. Студентка Інституту міжнародних відносин КНУ. За фахом перекладач. Приймала участь у багатьох міжнародних проектах, працювала у приватній школі, маю практику за кордоном, вільно володію мовою.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Граматика
Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
5-6-й класи
Підготовка до ДПА (4 клас)
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Деталі про досвід викладання:

Використовую комунікативну методику. Закінчила спеціально кваліфіковану школу англійської мови, є сертифікат, який підтверджує мій рівень володіння мовою.

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Лук'янівка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Золоті Ворота

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

На даний момент навчаюсь у КНУ ІМВ. Займаюся викладанням англійської більше двох років, люблю працювати з дітьми і намагаюся знаходити підхід до кожного, заняття проходять у максимально дружній та комфортній для дитини атмосфері. Також проводжу заняття для дорослих, допоможу відновити вивчення англійської або почати з нуля. Навчу Вас англійській на рівні Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Advanced. Займаюся як в онлайн, так і офлайн форматі.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), бакалавр, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Юлія Я. id: 112673

Юлія Я.

Працюю з учнями різного віку. Із задоволенням ділюся своїми знаннями. Працювати прагну на результат, його ми з учнями і досягаємо.

350грн/год
Олена М. id: 153892

Олена М.

За першою освітою - вчитель початкових класів, англійської мови та підготовки до школи. Маю досвід роботи вчителем/репетитором очно та дистанційно, у групі (класі) та індивідуально.

300грн/год
Марія Г. id: 153002

Марія Г.

Я маю досвід викладання англійської 2 роки, як у групах у мовній школі, так й індивідуальні заняття. Завжди цікавилася англійською мовою та культурою. Закінчила Лондонську Школу Англійської(LSE) з рівнем C1. Склала ЗНО на 198 балів. Із задоволенням викладаю загальну англійску, готую до ЗНО/ДПА, проводжу розмовні клуби та підтягую граматику.

350грн/год
Аміна О. id: 183912

Аміна О.

Мене звати Аміна, мені 23 роки і я викладач англійської мови з досвідом більше року.

300грн/год
Ольга К. id: 135967

Ольга К.

Мене звуть Ольга. Працюю в школі вчителем англійської та української мови. Також викладаю зарубіжну та українську літературу. Люблю працювати з дітьми та легко знаходжу з ними контакт. Велике прохання 🙏🏻 контактувати через вайбер, телеграм.

400грн/год

Переглянуті репетитори

Аліна А.

Бондар Аліна Миколаївна: викладач німецької та англійської мов.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори