Михайло Г.

id: 13143

Місто:

Київ

Предмети:

Історія України, Молодші класи, Підготовка до школи, Всесвітня історія, Риторика

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Деміївка)

Печерський (Печерськ, Звіринець, Клов, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів)

Дніпровський (Дарниця)

Шевченківський (Шулявка, КПІ)

Солом'янський (Солом'янка, Чоколівка, Залізничний масив, Караваєві дачі)

Святошинський (Святошино)

У репетитора: Київська обл., Київ, Караваєві дачі, Залізнична, 38

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова (2018)

Ступінь:

бакалавр

Досвід педагогічної роботи вперше зміг отримати у приватній гімназіі "Європейська освіта". Викладав історію, музику (в 4-6 класах), був завучем з навчально-виховної роботи. Згодом, через фінансові труднощі, які відбувалися в гімназії, довелося піти. Через відсутність роботи із спеціальності "історія", пішов працювати вихователем у державному садочку, де пробув з 02.11.2015-31.05.2016 рр. Набув навичок роботи не лише з учнями, а й з дошкільниками (ДНЗ № 210, Дарницьке управління освіти). Зараз займаюсь репетиторством з учнями загальноосвітніх закладів, працюю у другу зміну помічником вихователя у приватному дитячому садочку з вальфдорською методикою викладання "КОЛОСОЧОК". Займаюся науковою роботою, працюю з фондами Національної бібліотеки ім. В. Вернадського. Коло наукових інтересів: походження Русі, витоки і трансформація києво-руських традицій.

Коментарі

Схожі анкети

Олександр
Олександр

Досвід: більше 1 року

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Біологія, Історія України