Репетитор - Наталя З. id:1316

Наталя З.

200 грн/год

Наталя З.

«Якісно готую до іспитів у школі та вступних іспитів після 9 та 11 класу, до контрольних робіт, пояснюю нові та менш зрозумілі теми.»

Предмети

Математика

Програмування

Інформатика

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Якісна підготовка до вступних іспитів в коледжі та ліцеї.

Рівні викладання:

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Деталі про досвід викладання:

Переможці районних олімпіад

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Місця занять

В учня:

Львів:

Франківський

Кульпарків, Південний масив
У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Вчитель математики, інформатики та програмування. Якісно готую до іспитів у школі і вступних іспитів після 9 та 11 класу, до контрольних робіт, зовнішнього незалежного оцінювання, пояснюю нові та менш зрозумілі теми. Індивідуальний підхід до кожного учня.

Освіта:

Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), магістр, 2012

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок
Вівторок
Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

24 відгуків про Наталя З.

4.9/5

5+

5

5

16

4+

2

4

1

3

0

2

0

1

0

Вікторія

4

11.07.2020

Математика, 5-6-й класи

4

Репетитор цілком влаштовує

Мороз Людмила

5

18.06.2020

Математика, 7-9-й класи

5

Дуже задоволені репетитором. Заняття цікаві та зрозумілі.

Ласківська Юлія

5+

14.05.2020

Математика, 7-9-й класи

5+

"Наталія Михайлівна дуже добре пояснює," - говорить моя дочка. Знання та оцінки покращилися, результатом ми задоволені. Рекомендуємо цього репетитора!

Олександра

5

05.03.2020

Математика, 7-9-й класи, Підготовка до ЗНО

5

Все чудово, працюємо. Репетитор - прекрасний фахівець, що вміє доступно пояснити.

Юлія

5

11.06.2019

Математика, 7-9-й класи

5

Репетитором ми дуже задоволені, так як вона змогла добре підготувати нас до здачі ДПА. Збираємось продовжити займатись і наступного навчального року з цим викладачем. Рекомендую іншим учням!

Ярина

5+

04.07.2019

Математика, 7-9-й класи

5+

Чудовий репетитор! Легко знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити. Результати прекрасні. Рекомендую.

Катерина

5+

08.12.2018

Математика, 7-9-й класи

5+

Дуже задоволені співпрацею з Наталею! Дитина стала впевненіше себе почувати на уроках алгебри і геометрії, покращилися оцінки. На заняттях доньці комфортно, Наталя з першого ж заняття знайшла з нею спільну мову. Велике спасибі педагогу за її працю і наші позитивні зміни!

Лілія

5

22.11.2018

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Репетитором дуже задоволена. У дітей конкретні успіхи по предмету.

Ірина

5

26.10.2018

Математика, 7-9-й класи

5

Роботою репетитора задоволена. Легко знайшла підхід до сина. Про результати мона буде сказати пізніше, так як тільки недавно почали займатися.

Анна

5+

24.12.2018

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Дуже хороший викладач, займаємося уже більше 3-ох місяців. Цілком задоволені. Рекомендуємо.

Вікторія

5

Математика

5

Наталя Михайлівна - дуже гарний педагог. Ми шукали репетитора, щоб покращити рівень знань для учня 9 класу. Результатом дуже задоволені. Оцінки у дитини значно покращилися, з`явилося розуміння предмету. Надалі продовжуємо працювати з репетитором. Рекомендуємо.

Ірина

4+

Математика, 7-9-й класи

4+

Наталія Михайлівна - чудовий репетитор, який допоміг моїй доньці у покращенні знань з математики. Педагог вихований, компетентний, стриманий. Дочка почала отримувати кращі оцінки з предмету. Дякую Вашій компанії.

Любичанківська Ольга

5

Математика

5

Наталя Михайлівна дуже хороший викладач. Вона займається з нашою дочкою математикою. Дівчинка зараз у 8 класі. Рівень знань значно покращився після занять, відповідно це вплинуло і на оцінки в школі. Чудовий репетитор, рекомендуємо.

Олександра

5+

Математика, 7-9-й класи

5+

Влітку перед школою ми шукали репетитора, щоб допоміг згадати пройдений матеріал, заповнити прогалини у знаннях і підготувати до 8 класу. Наталя Михайлівна - відповідальний і добросовісний викладач, за короткий термін пояснила певні теми легко і доступно. Усім раджу!

Леся

5

Математика, 7-9-й класи

5

Дякуємо Вам за знайомство з репетитором Наталією Михайлівною. Вона хоч і молодий, але кваліфікований спеціаліст. За короткий термін стисло, але у повному обсязі дала потрібну підготовку. Моїй доньці Юлії заняття дуже подобалися.

Наталя

5

Математика, 7-9-й класи

5

Наталя Михайлівна чудовий викладач. Дуже нам допомогла. Син Віталій із задоволенням відвідував уроки. Репетитор доступно пояснювала матеріал. Рівень знань помітно покращився. Оцінки в школі підвищилися. З нового навчального року обов'язково продовжимо заняття з Наталею Михайлівною.

Наталія

5

Математика, 7-9-й класи

5

Ми дуже задоволені роботою Наталі. Незважаючи на її молодий вік, вона дуже пунктуальна, відповідальна, розумна, терпелива. Швидко знайшла підхід і спільну мову з дочкою. Рівень знань покращився. З нового навчального року обов'язково продовжимо заняття. Наталія дуже хороший репетитор і людина. Дякуємо "БУКІ", що знайшли її для нас.

Андрій

5

Математика, 7-9-й класи

5

Наталя Михайлівна професійно викладає матеріал та має хороший підхід до дитини. Моя донька Вікторія, яка вчиться у 7 класі, демонструє кращий рівень засвоєння матеріалу після занять із цим репетитором. Будемо займатися і далі.

Ірина

5

Математика

5

Дуже вдячна Вам за підбір такого вчителя. У сина Ігора, який вчиться у гімназії, виникли проблеми з математикою. Наталії Михайлівні вдалось покращити рівень його знань, а також оцінку. До занять з нею Ігор мав оцінку 3, зараз в нього 6. Займаємося лише 1 раз на тиждень, бо син відвідує ще різні секції, але ми б хотіли збільшити кількість занять з математики. Вона дуже хороша та приємна людина.

Олена

4+

Математика

4+

Чудовий репетитор, дуже відповідальна людина. Результату досягли 50/50, оцінки покращити, на жаль, не змогли. Звичайно, Наталія Михайлівна зробила максимум, але в учня відсутнє старання.

Марія

5

Програмування

5

Наталя Михайлівна дуже хороший репетитор. Син відвідував додаткові заняття з інформатики. Репетитор відповідальна, пунктуальна. Єдине, що влітку не займаємося, бо вона поїхала з міста. З вересня обов'язково продовжимо заняття. Син вже їх з нетерпінням чекає, йому дуже подобалося. Наталя постійно держить мене у курсі справ, повідомляє про успіхи сина.

Людмила

5

Математика

5

Звернулися до Вашої компанії, щоб підбрати репетитора для моєї дитини (7 клас). Оцінки з математики були 6-7 балів. Ми дуже задоволені, що Ви підібрали нам саме Наталю Михайлівну. Тепер оцінки з цього предмету 9-10 балів, зокрема остання контрольна з геометрії написана на 10 балів. Дякуємо Вам!

Галина

5

Математика, 7-9-й класи

5

Зараз ми працюємо з репетитором. Наталя Михайлівна дуже приємна, освічена людина, доступно викладає матеріал. Син Олег став отримувати кращі оцінки у школі. Зі шкільною програмою 8 класу репетитор справляється на відмінно. Допомогою компанії користувалися декілька разів, дуже вдячні!

Світлана

5

Математика, 7-9-й класи

5

Моїм дітям Наталя Михайлівна подобалася, співпрацею задоволені. Заняття проходили в легкій та невимушеній формі. Репетитор зуміла знайти підхід і до сина Владислава, який вчиться у 2 класі, і до доньки Божени, яка у 8 класі. Це свідчить, що вона гарний педагог. Дякуємо БУКІ за допомогу.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки