Репетитор - Наталя З. id:1316

«Якісно готую до іспитів у школі та вступних іспитів після 9 та 11 класу, до контрольних робіт, пояснюю нові та менш зрозумілі теми.»

150 грн/год

Наталя З.

id: 1316

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2012

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Репетитор для початківців

Про себе

Вчитель математики, інформатики та програмування. Якісно готую до іспитів у школі і вступних іспитів після 9 та 11 класу, до контрольних робіт, зовнішнього незалежного оцінювання, пояснюю нові та менш зрозумілі теми. Індивідуальний підхід до кожного учня.

Інформатика - деталі про досвід викладання:

Переможці районних олімпіад

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Математика, 7 - 9 класи

"Наталія Михайлівна дуже добре пояснює," - говорить моя дочка. Знання та оцінки покращилися, результатом ми задоволені. Рекомендуємо цього репетитора!

Математика, 7 - 9 класи, Підготовка до ЗНО

Все чудово, працюємо. Репетитор - прекрасний фахівець, що вміє доступно пояснити.

Математика, 7 - 9 класи

Репетитором ми дуже задоволені, так як вона змогла добре підготувати нас до здачі ДПА. Збираємось продовжити займатись і наступного навчального року з цим викладачем. Рекомендую іншим учням!

Математика, 7 - 9 класи

Чудовий репетитор! Легко знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити. Результати прекрасні. Рекомендую.

Математика, 7 - 9 класи

Дуже задоволені співпрацею з Наталею! Дитина стала впевненіше себе почувати на уроках алгебри і геометрії, покращилися оцінки. На заняттях доньці комфортно, Наталя з першого ж заняття знайшла з нею спільну мову. Велике спасибі педагогу за її працю і наші позитивні зміни!

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитором дуже задоволена. У дітей конкретні успіхи по предмету.

Математика, 7 - 9 класи

Роботою репетитора задоволена. Легко знайшла підхід до сина. Про результати мона буде сказати пізніше, так як тільки недавно почали займатися.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Дуже хороший викладач, займаємося уже більше 3-ох місяців. Цілком задоволені. Рекомендуємо.

Математика

Наталя Михайлівна - дуже гарний педагог. Ми шукали репетитора, щоб покращити рівень знань для учня 9 класу. Результатом дуже задоволені. Оцінки у дитини значно покращилися, з`явилося розуміння предмету. Надалі продовжуємо працювати з репетитором. Рекомендуємо.

Математика, 7 - 9 класи

Наталія Михайлівна - чудовий репетитор, який допоміг моїй доньці у покращенні знань з математики. Педагог вихований, компетентний, стриманий. Дочка почала отримувати кращі оцінки з предмету. Дякую Вашій компанії.

Математика

Наталя Михайлівна дуже хороший викладач. Вона займається з нашою дочкою математикою. Дівчинка зараз у 8 класі. Рівень знань значно покращився після занять, відповідно це вплинуло і на оцінки в школі. Чудовий репетитор, рекомендуємо.

Математика, 7 - 9 класи

Влітку перед школою ми шукали репетитора, щоб допоміг згадати пройдений матеріал, заповнити прогалини у знаннях і підготувати до 8 класу. Наталя Михайлівна - відповідальний і добросовісний викладач, за короткий термін пояснила певні теми легко і доступно. Усім раджу!

Математика, 7 - 9 класи

Дякуємо Вам за знайомство з репетитором Наталією Михайлівною. Вона хоч і молодий, але кваліфікований спеціаліст. За короткий термін стисло, але у повному обсязі дала потрібну підготовку. Моїй доньці Юлії заняття дуже подобалися.

Математика, 7 - 9 класи

Наталя Михайлівна чудовий викладач. Дуже нам допомогла. Син Віталій із задоволенням відвідував уроки. Репетитор доступно пояснювала матеріал. Рівень знань помітно покращився. Оцінки в школі підвищилися. З нового навчального року обов'язково продовжимо заняття з Наталею Михайлівною.

Математика, 7 - 9 класи

Ми дуже задоволені роботою Наталі. Незважаючи на її молодий вік, вона дуже пунктуальна, відповідальна, розумна, терпелива. Швидко знайшла підхід і спільну мову з дочкою. Рівень знань покращився. З нового навчального року обов'язково продовжимо заняття. Наталія дуже хороший репетитор і людина. Дякуємо "БУКІ", що знайшли її для нас.

Математика, 7 - 9 класи

Наталя Михайлівна професійно викладає матеріал та має хороший підхід до дитини. Моя донька Вікторія, яка вчиться у 7 класі, демонструє кращий рівень засвоєння матеріалу після занять із цим репетитором. Будемо займатися і далі.

Математика

Дуже вдячна Вам за підбір такого вчителя. У сина Ігора, який вчиться у гімназії, виникли проблеми з математикою. Наталії Михайлівні вдалось покращити рівень його знань, а також оцінку. До занять з нею Ігор мав оцінку 3, зараз в нього 6. Займаємося лише 1 раз на тиждень, бо син відвідує ще різні секції, але ми б хотіли збільшити кількість занять з математики. Вона дуже хороша та приємна людина.

Математика

Чудовий репетитор, дуже відповідальна людина. Результату досягли 50/50, оцінки покращити, на жаль, не змогли. Звичайно, Наталія Михайлівна зробила максимум, але в учня відсутнє старання.

Програмування

Наталя Михайлівна дуже хороший репетитор. Син відвідував додаткові заняття з інформатики. Репетитор відповідальна, пунктуальна. Єдине, що влітку не займаємося, бо вона поїхала з міста. З вересня обов'язково продовжимо заняття. Син вже їх з нетерпінням чекає, йому дуже подобалося. Наталя постійно держить мене у курсі справ, повідомляє про успіхи сина.

Математика

Звернулися до Вашої компанії, щоб підбрати репетитора для моєї дитини (7 клас). Оцінки з математики були 6-7 балів. Ми дуже задоволені, що Ви підібрали нам саме Наталю Михайлівну. Тепер оцінки з цього предмету 9-10 балів, зокрема остання контрольна з геометрії написана на 10 балів. Дякуємо Вам!

Математика, 7 - 9 класи

Зараз ми працюємо з репетитором. Наталя Михайлівна дуже приємна, освічена людина, доступно викладає матеріал. Син Олег став отримувати кращі оцінки у школі. Зі шкільною програмою 8 класу репетитор справляється на відмінно. Допомогою компанії користувалися декілька разів, дуже вдячні!

Математика, 7 - 9 класи

Моїм дітям Наталя Михайлівна подобалася, співпрацею задоволені. Заняття проходили в легкій та невимушеній формі. Репетитор зуміла знайти підхід і до сина Владислава, який вчиться у 2 класі, і до доньки Божени, яка у 8 класі. Це свідчить, що вона гарний педагог. Дякуємо БУКІ за допомогу.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Львів

Євгенія П.

Репетитор з математики та англійської 1-7 класів

100грн/год

Ольга Б.

Вчитель початкових класів. Готую дітей до школи. Репетитор з української мови та математики 1-4 класи. Підготовка до ДПА з математики - 4 та 9 класи.

120грн/год

Ольга К.

Репетитор математики та англійської мови.

4.9
100грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Наталя З. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
  2. Програмування
  3. Інформатика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Молодші класи 1-4
  • Репетитор для початківців
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.