Репетитор - Юлія В. id: 131990

Перевірений репетитор

Юлія В.

350 грн/год
350 грн/год

Навчаючи своїх учнів, стараюсь із розумінням підходити до їх потреб та знань. Матеріал пояснюю цікаво, доступно,відразу ж застосовую його на практиці.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Юлія В. 5.0(відгуків: 16)

Навчаючи своїх учнів, стараюсь із розумінням підходити до їх потреб та знань. Матеріал пояснюю цікаво, доступно,відразу ж застосовую його на практиці.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Математика

Фізика

Українська мова

Хімія

Молодші класи

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Математична складова є досить потужним інструментом при розв"язуванні завдань з хімії, біології, фізики, тому стараюсь донести до учнів необхідність вивчення математики. Доступно, цікаво, зрозуміло пояснюю матеріал і при цьому відразу застосовую його на практиці. Використовую індивідуальний підхід до кожного учня, створюю диференційовані та різнорівневі завдання для перевірки та закріплення математичних навичок.

Рівні викладання

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Заняття з молодшими школярами є простором, у якому дитина пізнає цікавинки з навколишнього світу, граючись навчається новому, ненав"язливо опановує ази шкільних предметів. У своїй роботі з учнями початкової школи практикую ігрові форми навчання, які тісно переплітаються із традиційними.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Під час роботи використовую традиційні та інтерактивні методи навчання. Працюючи з учнями стараюсь виявити та ліквідувати прогалини у знаннях. Індивідуальний підхід до кожного учня є основним у моїй практиці. А розуміння потреб кожної дитини є пріоритетним у моїй роботі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Хімія вчить відповідальності, вмінню встановлювати логічні зв’язки, аналізувати події, явища, застосовувати всі здобуті знання на практиці. Тому, я всі ці якості завжди використовую при роботі з учнями. Теоретичний матеріал завжди підкріплюю практичними вправами. Допоможу Вам якісно виконати домашнє завдання і підготуватись до наступного уроку. Із задоволенням попрацюємо над необхідним матеріалом, щоби надолужити те, що недовчили, підготую до самостійних та контрольних робіт. У своїй роботі завжди пояснення нового матеріалу будую на повторенні попередньо вивченого, щоб закріпити і зміцнити знання та навички учнів. Індивідуальний підхід до кожного учня мотивує дітей до навчальної діяльності і сприяє їх розвитку.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), спеціаліст, 2016
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

16 відгуків про Юлія В.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

14

Лілія

5+

18.11.2023

Математика, 5-6-й класи

5+

Пані Юлія - прекрасний викладач! З першого заняття з моїм сином (11 років) знайшла спільну мову, доступно, зрозуміло пояснює, допомогає синові розібратись з темами, які не зрозумів до кінця у школі). Після занять він щасливий, вмотивований, сумлінно виконує дз, у школі по оцінкам, помітно видно результат праці. Щаслива, що у нас є пані Юлія. ... більше»
Катерина

5+

14.11.2023

Математика, 5-6-й класи

5+

Дуже подобається вчитель. Юлія займається з моєю донькою, 6 клас. Все доступно і цікаво розказує. Після кожного урока надсилає мені відгук по проведеному уроку. Моя донька з задоволенням займається і по шкільній програмі вже краще оцінки. Дякую велике за вашу відповідальність, доброту та якість в роботі. ... більше»
Ольга

5+

08.07.2023

Фізика, Хімія, 7-9-й класи

5+

Юлія - чудовий викладач, синові дуже подобається, долучається до занять з задоволенням. Зрозуміло пояснює складні предмети, уважна до потреб та побажань, маємо змістовний зворотній зв'язок. Рекомендую.... більше»
Ярослав

5+

20.05.2023

Математика, Фізика, 7-9-й класи

5+

Все супер! ... більше»
Ірина

5+

15.05.2023

Молодші класи, Інтелект України

5+

Дякую Юлії, допомогла підтягнути дитину по програмі «Інтелект». Все доступно пояснює. Дитина після навчання стала почувати себе впевненіше на уроках.... більше»
Валентина

5+

20.04.2023

Молодші класи, Підготовка до ДПА (4 клас)

5+

Задоволені роботою Юлії. Донька з радістю виходила на навчання. Юлія досвідчений вчитель, дякуємо за вашу роботу.... більше»
Свiтлана

5+

28.03.2023

Хімія, 7-9-й класи

5+

Репетитор пояснює матеріал зрозуміло та доступно, дякуємо Юлії Ігорівні за чудову роботу з дитиною. Нам все подобається і надалі будемо продовжувати займатися з цим репетитором. Дякуємо і рекомендуємо.... більше»
Наталія

5+

16.02.2023

Математика, 5-6-й класи

5+

Пані Юлія є компетентною викладачкою, вміє знайти підхід до дитини і роз'яснити все спокійно, легко і доступно. Мій син у захваті від такої вчительки.... більше»
Марія

5+

08.02.2023

Українська мова, Молодші класи 1-4

5+

Я дуже задоволена, дуже компетентний та знає зацікавити дитину, моя дитина з нетерпінням чекає наступного заняття! Рекомендую усім❤️... більше»
Михайло

5+

28.01.2023

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Нашим дітям дуже подобаються заняття і ми цим задоволені 🙂... більше»
Галина

5+

14.11.2022

Математика, Хімія, 7-9-й класи

5+

Я задоволена роботою репетитора! Дитина працює з задоволенням! Дитина задоволена після кожного уроку!... більше»
Надія

5+

03.10.2022

Математика, Молодші класи 1-4

5+

Юлія Ігорівна є чудовим репетитором моїй дитині. Гарно пояснює матеріал, коли їй важко вчитись. Вона дуже терпелива і її пояснення доступні моїй дитині при навчанні.... більше»
Наталія

5

20.07.2022

Математика, 7-9-й класи

5

Пані Юля дуже хороша викладачка! Дитині цікаво займатись, комфортно та хочеться і надалі продовжувати навчання! Вже є помітні успіхи, і ми, батьки, цьому дуже раді!... більше»
Ірина

5+

04.04.2022

Математика, 5-6-й класи

5+

Добрий день. Дуже вдячна Вам за ракомендацію саме цього викладача. Юлія Ігорівна компетентний педагог, має гарну методику викладання, вміє зацікавити учня. Заняття проходять в позитивній атмосфері. Юлія Ігорівна чудова та розуміюча людина, яка стала для моєї дитини улюбленим вчителем.... більше»
Денис Бендяк

5+

24.01.2022

Українська мова, 5-6-й класи

5+

Легко знайшла методи спілкування з дитиною. Дитині сподобався викладач, і він без тиску займається. Вже видно по оцінкам, що навчання дає результат.... більше»
Інна

5

15.01.2022

Хімія, 7-9-й класи

5

Юлія хороший викладач, гарно пояснює предмет, всім рекомендуємо до співпраці репетитора з хімії!... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Єва С. id: 154428

Єва С.

Залюбки допоможу з підготовкою до ДПА/НМТ і загальним вивченням предмету для поглиблення знань. З англійської мови також пропоную підготовку до IELTS.

350грн/год
Артем Р. id: 85211

Артем Р.

Індивідуальний підхід до кожного учня. Пояснюю навчальний матеріал доступно з прикладами які зрозуміє кожен. Заняття проходять у дружній та спокійній атмосфері.

5
300грн/год
Ірина Ч. id: 21957

Ірина Ч.

Репетитор з математики, готую до ЗНО, викладаю студентам та дорослим.

4.9
300грн/год
Марта Г. id: 113976

Марта Г.

Закінчила Львівську академічну гімназію з поглибленим вивченням математики зі срібною медаллю.

5
300грн/год
Віра В. id: 95177

Віра В.

Репетитор математики, англійської та української мови.

4.9
350грн/год