Репетитор англійської мови, української мови, німецької мови, російської мови – Ганна З.

Ганна З.

id: 13208

Місто:

Одеса

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика, TOEFL, IELTS, Репетитор для дітей, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), TestDaF, DSD, Рівень А1-А2, Носій мови

Місця проведення занять:

У репетитора: Одеська обл., Одеса, Таїрово, Олександра Невського

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Одеський національний університет ім.Мечникова (2010)

Ступінь:

магістр


З легкістю допоможу вивчити іноземні та рідну мови.Заняття з англійської та німецької мов проводжу мовою носіїв.Випускниця школи "Баварський Дім" (Гете Інститут в Одесі).Готую до складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, FCE, а також надам допомогу у виконанні домашніх та творчих робіт. Для дітей: уроки в ігровій формі, вивчення пісень, віршів, вдосконалення техніки письма та читання.Для школярів: вдосконалення комунікативного рівня, вивчення лексики, граматики, робота над акцентом, допомога з домашнім завданням.Для дорослих: подолання мовного бар"єра з урахуванням потреб людини; мовна практика; підготовка до співбесіди у посольстві на отримання візи.Викладання за сучасними підручниками, за власною методикою, з використанням новітніх аудіо- та відеоматеріалів. Без вікового цензу.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова

Ганна Ігорівна чудовий викладач, відповідально ставиться до своєї роботи, уміє навчити, доступно подати матеріал і при необхідності повторити його. У мене не завжди виходить займатися у той самий час у зв'язку з роботою, при цьому репетитор йде назустріч і переносить заняття. Хто шукає репетитора англійської мови - раджу Анну ігорівну!

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Stanley
Stanley

Досвід: більше 2 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль
Юлія
Юлія

Досвід: більше 20 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль
Катерина
Катерина

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль