Репетитор - Владислава В. id: 133885

Владислава В.

600 грн/год
600 грн/год

Перекладу Ваш внутрішній голос на англійську мову:)

Владислава В.

Перекладу Ваш внутрішній голос на англійську мову:)

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи

Деталі про досвід викладання:

Ми будемо розуміти логіку мови, а не зубрити правила; працюватимемо з матеріалами, підібраними під когнітивний тип сприйняття та інтереси учня.
Учень сам обиратиме собі домашнє завдання, а кожен урок буде результативним і підлаштованим до його психологічно-емоційного стану.
І наостанок, англійська - це двері до усіх можливостей, тому ми будемо разом ставити цілі та розглядати програми та гранти на майбутнє - для обмінів закордоном, навчання в США та Британії, міжнародних проектів та стажувань.

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

ВДНГ (Виставковий центр), Деміївка, Либідська, Олімпійський, Палац Україна

Дарницький

Осокорки, Позняки, Харківський масив, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Бориспільська

Дніпровський

Дарниця, Лівобережний масив, Чернігівська

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця, Почайна (Петрівка)

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Розмовляю англійською з семи років. Пройшла всі етапи - від страху, відсутності розуміння, втоми через купу домашньої роботи аж до диплому перекладача та роботи викладачем у американській компанії.

Отримала диплом перекладача (на додаток до основного диплому) у Інституті міжнародних відносин КНУ ім Тараса Шевченка. Прaцюю англійською у закордонних університетах та освітніх компаніях з 2019 року, впродовж останніх років в межах цих компаній створила та запустила 8 окремих англомовних спеціалізованих курсів.

Викладала англійську онлайн, офлайн, через уроки та книжки,через англомовні заходи та розмовні клуби, через фільми і реп, подкасти і ігри. Тому і до Вас знайду підхід! Якщо треба, будемо вчитися через Minecraft і тренди Tik Tok.

Працюю відповідно до міжнародних стандартів і тенденцій цифрової освіти: peer-to-peer learning, facilitating rather than teaching, agency approach та practice over theory.

Зустріньмося і подивімось, чи буде між нами та хімія, яка забезпечить нам комфорт, фан та результативність. Чекаю Вас у себе на уроці:)

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Галина П. id: 8943

Галина П.

Репетитор англійської, з 10-річним досвідом викладання. Викладаю людям з рівнем англійскьої від Intermediate і вище. Допомагаю гармонійно розширити словниковий запас слів, працюю з вимовою. Мої занятта націлені для людей, які живуть закордоном, або планують переїжджати закордон.

5
700грн/год
Вероніка Р. id: 182477

Вероніка Р.

Добрий день, надаю послуги репетитора з англійської та французької мов для дітей та дорослих. Маю диплом бакалавра вчителя англійської та французької мов. Досвід навчання дітей більше 5 років. Також я прожила 2 роки в Канаді, де володіла мовами кожний день, що стане запорукою у наших уроках.

600грн/год
Поліна Х. id: 30749

Поліна Х.

Репетитор з математики. Проводжу індивідуальні та групові заняття для 7-11 класів. Люблю пояснювати і бачити, як у моїх учнів з'являється розуміння і зникає страх.

5
800грн/год
Катерина А. id: 106193

Катерина А.

Репетитор з англійської та німецької мови для будь-якого рівня!

800грн/год
Катерина Д. id: 75214

Катерина Д.

Маю досвід викладання IT-персоналу для G5, DIIA, Rozetka та інших. Також я викладаю рівні C1, ділову англійську та маркетингову англійську.

5
500грн/год