Репетитор - Антон Б. id: 138267

Антон Б.

350 грн/год
350 грн/год

Мене звати Антон, мені 20 років. Я є студентом 4-го курсу КНЛУ, навчаюсь на факультеті сходознавства, на кафедрі китайської мови та літератури.

Антон Б. 5.0(відгуків: 11)

Мене звати Антон, мені 20 років. Я є студентом 4-го курсу КНЛУ, навчаюсь на факультеті сходознавства, на кафедрі китайської мови та літератури.

Предмети

Англійська мова

Китайська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Під час навчання звертаю увагу на місця, в яких учень потребує допомоги, і ми їх надолужуємо. Доступно пояснюю граматику та закріплюю її на практиці, практикуючи з учнем розмовну мову, яка є не менш важливою.
Навчаю за ефективними для вивчення американських та британських підручників. Якщо у учня виникають складнощі у вивченні, то відразу все ясно і докладно поясню. Ви не тільки знатимете граматику, але й зможете говорити англійською мовою в короткостроковій перспективі

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Протягом навчання звертаю увагу на вимову учня та заохочую вивчення нових слів. Читаю з учнем різні тексти та перекладаємо речення. Крім того, приділяю час аудіювання для кращого розуміння та сприйняття китайської мови. Проводжу з учнем дискусії китайською мовою для заняття словникового запасу та практики в розмові.
Навчаю за підручниками HSK з перспективою подальшого складання учнем іспиту на рівень китайської мови.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Із задоволенням вивчаю англійську та китайську мови, адже якщо б вони мені не подобались, то я б цим не займався. Окрім того, хочу передати свої знання студентам, які розділяють цю пристрасть до вивчення іноземних мов.

Щодо мого рівня знання мов можу сказати, що маю сертифікат, що свідчить про знання китайської мови (HSK 5), маю багатий словниковий запас та можу спілкуватися з носіями мови. Щодо англійської мови можу впевнено сказати, що володію досить високим рівнем англійської. Можу вільно спілкуватися англійською та маю багаторічний досвід спілкування з носіями мови.

В ході навчання з учнями намагаюсь як найкраще налагодити контакт з учнем, для легкого подальшого вивчення мови, адже особисто вважаю, що комфорт учня - це найголовніше. Підлаштовуюсь під рівень учня та намагаюсь відповідно до рівня знань підбирати книжки, матеріали та будувати план для навчання. Під кінець хотів би додати, що з відповідальністю ставлюсь до навчання учнів, адже кожну справу стараюсь робити на совість.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), студент, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

11 відгуків про Антон Б.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

10

Юлия

5+

28.01.2024

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена заняттями. Синові 11, займається з Антоном китайською. Уроки цікаві та зрозумілі.... більше»
Тетяна

5+

08.12.2023

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Супер!... більше»
Вікторія

5+

28.11.2023

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Чудовий викладач. Системний, послідовний, вміє зацікавити. Навіть в такій складній справі, як вивчення китайської мови) Син займається кілька місяців і дуже задоволений. Дуже рекомендую!... більше»
Леся

5+

13.11.2023

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Дуже класно, коли навчає майже однаковий за віком учитель, швидко знаходимо спільну мову, краще розуміємо, які теми, слова, розмови нам треба. Великий стимул вивчати, беру приклад з Антона і розумію, що я теж зможу!... більше»
Анна

5+

06.11.2023

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Антон - чудовий репетитор! Синові сподобався з першого заняття. Доступно пояснює, може зацікавити та викликати інтерес до вивчення англійської мови.... більше»
Людмила

5+

29.08.2023

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Завдяки Букі ми знайшли хорошого репетитора з англійської мови Антона. Розумна, хороша, порядна, чуйна людина. Ми вдячні Антону. Антон, бажаємо Вам успіхів у житті. ... більше»
Анастасія

5+

23.05.2023

Китайська мова, Розмовна мова

5+

Дуже подобається, як проходять уроки: в зручний для мене час, немає зайвої інформації, лише все потрібне, важливі моменти обговорюються одразу. Репетитор приємний у спілкуванні, навчання цікаве.... більше»
Олександр

5

13.04.2023

Китайська мова, Підготовка до HSK

5

Антон гарний репетитор з китайської мови.... більше»
Ладнай Даша

5+

06.10.2022

Англійська мова, 10-11-й класи

5+

Я дуже задоволена репетитором, знайшов гарний підхід та доступно пояснює матеріали заняття. Дуже ввічливий, швидко знайшли спільну мову.... більше»
Ксенія

5+

06.09.2022

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Задоволені викладачем, все зрозуміло дитині, пояснює зважаючи на вік учня, знаходить підхід, цікаві заняття.... більше»
Олена

5+

30.04.2022

Китайська мова, Розмовна мова

5+

Репетитором Антоном задоволена на всі 100%. Він професіонал своєї справи.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Лілія Н. id: 27169

Лілія Н.

Репетитор з англійської мови. Готова займатися зі всіма, хто має бажання знати мову!

4.9
400грн/год
Єлизавета К. id: 146417

Єлизавета К.

Філолог та викладач англійської мови, працюю вже декілька років з підлітками та дорослими, викладаю загальну та бізнес англійську, обожнюю пояснювати матеріал та його тонкощі, буду рада співпраці з вмотивованими студентами)

5
350грн/год
Альона К. id: 169397

Альона К.

I'm an English tutor with over 26,280 hours of tutoring under my belt.

400грн/год
Наталія А. id: 150892

Наталія А.

Шукаю спраглих до знань дорослих учнів, які бажають вийти за межі "Hello" для особистісного і кар'єрного росту. Маю кембріджську кваліфікацію CELTA (навчання англійської дорослих), тому організую процес оволодіння англійською мовою легким та доступним шляхом з урахуванням усіх вікових особливостей та міжнародних вимог.

350грн/год
Юлія Р. id: 88559

Юлія Р.

Я Юлія, мені 28 років. Живу в м. Рівному. Відповідально ставлюся до роботи, пунктуальна, доброзичлива, працьовита, чесна, весела, маю почуття гумору

400грн/год