Репетитор - Ніна Б. id: 138338

Ніна Б.

250 грн/год
250 грн/год

Репетитор з математики та фізики. Закінчила фізико-математичний факультет КПІ. Навчання дітей — це моє хобі, тому я легко знаходжу контакт з учнями.

Ніна Б.

Репетитор з математики та фізики. Закінчила фізико-математичний факультет КПІ. Навчання дітей — це моє хобі, тому я легко знаходжу контакт з учнями.

Предмети

Математика

Фізика

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю досвід роботи з дітьми з 2016 року. Працювала в репетиторському центрі в Києві, потім дистанційно. Готувала дітей до контрольних, екзаменів та ДПА. Допомагала розбиратись у темах, пояснювала незрозумілі моменти. За фахом я фізик і викладаю математику, фізику, інформатику та астрономію. Займаюся тільки дистанційно (скайп і тд). Мова викладання — українська.

Освіта:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ КПІ), магістр, 2020
Вік:
26-35
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Світлана С. id: 134270

Світлана С.

Репетитор з математик!!!!!!

5
220грн/год
Вікторія Г. id: 172816

Вікторія Г.

Студентка Тернопільського національного технічного університету, навчаюся на спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»

5
200грн/год
Світлана П. id: 169100

Світлана П.

Мене звати Світлана Володимирівна, і я вчитель вищої категорії з багаторічним досвідом роботи. Все своє життя я присвятила навчанню дітей математики. З моїм багажем досвіду та знань, я глибоко розумію, як навчальний процес може впливати на розвиток молодого розуму.

220грн/год
Яна Б. id: 170472

Яна Б.

Наполегливість, комунікабельність та відповідальність.

5
200грн/год
Алла Х. id: 172474

Алла Х.

Якщо офіційно - вчитель математики вищої категорії. Якщо неофіційно - людина, що любить працювати з математикою та дітьми, і знає як отримати хороший результат.

5
248-398грн/год