Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Наталія В. id:138401

Наталія В.

200 грн/год

Наталія В.

«Я – різнобічна особистість, люблю не тільки математику, а й подорожувати, читати, вчитися всьому новому; займаюся рукоділлям, йогою, енергопрактиками»

Предмети

Математика

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

Я знаходжу спільну мову з дитиною, будую комфортну та довірливу атмосферу на уроці. Вважаю, що дитина зможе опанувати матеріал, якщо відчуває підтримку та не боїться висловлювати свої думки. Для молодших школярів знаходжу цікаві завдання в ігровій формі, тому заняття проходять легко, приємно та результативно. Зі старшими школярами окрім стандартних тренувальних вправ використовую інтерактивні вправи, тести, розвивальні завдання.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Вважаю математику корисним та цікавим предметом, що розвиває критичне та аналітичне мислення, логіку, увагу. Ці якості необхідні у світі. На уроках застосовую нестандартний підхід до пояснення матеріалу, різноманітні завдання, ігрові елементи. На групових заняттях дуже продуктивною є парна робота. Для підготовки учнів використовую тести та завдання на кшталт ДПА та ЗНО.
Для мене хорошим результатом занять є позитивне самопочуття дитини, міцне засвоєння матеріалу, почуття задоволення від обох сторін; Світовою метою роботи з учнем є підвищення його рівня успішності до достатнього та високого рівня.

Освіта:

Луганський національний університет ім. Шевченка (ЛНУ), 1 категорія

Вік:

36-45

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять