Репетитор - Ангеліна М. id: 138554

Ангеліна М.

350 грн/год
350 грн/год

Займаюсь з дітьми та дорослими-початківцями вже десять років. В першу чергу слідкую за поєднанням задоволення і результативності занять.

Ангеліна М.

Займаюсь з дітьми та дорослими-початківцями вже десять років. В першу чергу слідкую за поєднанням задоволення і результативності занять.

Предмети

Гра на фортепіано

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Майже зразу навчаю грі двома руками. Теоретичні знання даються у прив'язці до творів, що вивчаються, для закріплення теорії практикою. Репертуар набирається з музичного матеріалу близького учню – мелодії з мультфільмів, народні пісні, популярні традиційні композиції. Набраний репертуар підтримується в активному стані і придатний для домашніх міні-концертів. Систематичне, ненав'язливе привчання до самостійної роботи і можливості самостійно вивчати твори.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Навчалась спочатку у Київському училищі, а потім консерваторії. Що дітей, що дорослих, в першу чергу намагаюсь зацікавити грою, в тому числі і за допомогою цікавих для учня п’єс. Поєдную розвиток технічних навичок і показування краси музичних творів. У результаті учні мають не тільки концертний репертуар, а й вміння самостійно опрацьовувати твори й вивчати щось нове без нагляду учителя.

Освіта:
Національна музична академія України ім. Чайковського (НМАУ), бакалавр, 2018
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Тетяна А. id: 148282

Тетяна А.

● Навчальний заклад: Національна музична академія ім. П. І. Чайковського, м. Київ, Україна Ступінь: Бакалавр Назва спеціальності: Музичне мистецтво Детальний опис: Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти «бакалавр», спеціальність "Музичне мистецтво", спеціалізація "фортепіано". Період навчання: вересень 2014 — липень 2018

400грн/год
Наталія Т. id: 87262

Наталія Т.

Гра на фортепіано для самих маленьких та великих. Оф/он-Лайн заняття

5
350грн/год
Катерина Л. id: 152212

Катерина Л.

Протягом року займаюсь репетиторством англійської мови та навчаю дітей грі на фортепіано. Маю сертифікат IELTS про знання англійської мови на рівні В2. Склала ЗНО-2020 на 190 балів. Закінчила музичну школи з предмету "Гра на фортепіано". Досвід гри на фортепіано 10 років

300грн/год
Петро Т. id: 156622

Петро Т.

Викладач вокалу, бандури. Музикою займаюсь вже більше 10 років. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Є автором власних пісень та віршів. Наразі студент Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського.

300грн/год
В‘ячеслав М. id: 102050

В‘ячеслав М.

Викладаю музичне мистецтво, індивідуальні заняття з вокалу та гри на фортепіано у приватній школі, а також проводжу онлайн заняття.

5
400грн/год