Анна-Марія В.
Викладаю англійську і обожнюю допомагати учням розкриватися, починати вірити в себе та помічати навіть маленькі кроки на шляху до своїєї цілі.
Викладаю англійську і обожнюю допомагати учням розкриватися, починати вірити в себе та помічати навіть маленькі кроки на шляху до своїєї цілі.
Деталі про досвід викладання:
Викладаю англійську мову для дорослих онлайн. Використовуємо зручну інтрерактивну дошку Miro. Разом долаємо мовний бар'єр, вчимося не лише розуміти носіїв, але й впевнено та грамотно відповідати, підтримувати розмову і загалом почуватися вільно в англомовному середовищі.
Моя альма-матер НУ Острозька Академія, де я закінчила факультет романо-германських мов, відкрила в мені покликання до викладання та назавжди привязала моє серце до цієї професії. З другого курсу я почала викладати англійську онлайн і за час роботи відкрила для себе найдієвішу методику викладання (принаймні з мого досвіду) - комунікативну. Також я зрозуміла, що хочу працювати саме з дорослими - вмотивованими людими з чітко поставленими цілями. Якщо це про вас, ласкаво прошу на урок, і зовсім скоро ми будемо разом дивитися BBC і весело теревенити англійською на найрізноманітніші теми, так як це робили ваші попередники.
Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Більше схожих анкет