Репетитор - Інна У. id:13917

Інна У.

300 грн/год

Інна У.

«Викладач ВНЗ. Стаж роботи більше 25 років.»

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

TOEFL, IELTS

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Вступ за кордон

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Харків

Онлайн:

так

Про себе

Коротко про себе:

- викладаю вже більше 25 років у вищій школі (ВНЗ);

- освіту філолога здобувала в Національному Харківському Університеті ім. В. Каразіна;

- закінчила аспірантуру Одеського Національного Університету ім. І. Мечникова;

- захистила дисертаційне дослідження в Київському Національному Університеті ім. Т. Шевченка,

АЛЕ: не дивлячись на всі ці досягнення, не "заакадемізувалась":) - обожнюю свою роботу, студентське середовище, спілкування з учнями та колегами, новітні технології та таких помічників, як інтернет-ресурси та інтернет платформи;


- на своїх заняттях використовую власні авторські розробки із застосуванням запам'ятовування лексики за допомогою АСОЦІАЦІЙ, МНЕМОНІЧНОГО МЕТОДУ ТА ІНТЕРВАЛЬНИХ ПОВТОРЕНЬ, а вивчення граматики - МЕНТАЛЬНИХ КАРТ ТОНІ Б'ЮЗЕНА (Mind Maps);

- особливо уважно слідкую за усіма новаціями в сфері викладання мови;

- активно використовую інформаційні технології (наприклад, обов'язково веду спільний блог з учнями і групами студентів) та інтернет-ресурси;

- постійно відвідую семінари з вивчення мови і стежу за діяльністю провідних колег по цеху;

- маю понад 60 наукових та методичних публікацій: тези, статті, монографії, навчальні посібники, методичні видання (надаю інформацію за вимогою) і їх кількість зростає з року в рік;

- маю безліч сертифікатів підвищення кваліфікації та відвідування різноманітних семінарів (надаю на вимогу);

- мої учні успішно складають всі екзамени та тести;

- єдиний "мінус" в моєму світосприйнятті англійської - я вважаю, що мова повинна бути присутня у вашому житті кожен день, і тільки тоді буде результат.

Чи замислювалися Ви коли-небудь чому англійська є мовою міжнародного спілкування? Не тільки тому, що Англія у свій час панувала на багатьох континентах і мала безліч колоній, а ще й тому, що англійська - одна з найпростіших і логічних мов у світі. Якщо не вірите, то давайте розбиратися разом - я спробую Вам в цьому допомогти!

Перше заняття - безкоштовно.

Освіта:

Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), кандидат філологічних наук, 1995

Вік:

36-45

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

6 відгуків про Інна У.

5/5

5+

5

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Діана

5+

31.03.2021

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

З Інною Володимирівною ми займалися англійською майже рік, поки я не пішла в декрет. За цей час я добре підтягла свій рівень знання мови, поповнила словниковий запас. У викладача дуже ефективна методика навчання. Правила і часи ми вчили за таблицями, а слова по картках і асоціаціях. Сподіваюся пізніше відновити навчання. Дуже рекомендую Інну Володимирівну, вона відмінний педагог і приємний співрозмовник. Завжди доброзичлива і чуйна, віддана своїй справі.

Світлана

5+

27.03.2021

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Інна Володимирівна займається з моєю дочкою вже близько двох років. Початковою метою було підтягнути рівень англійської, так як знання на момент початку занять залишали бажати кращого. Після закінчення року занять рівень зріс - дочка перестала скаржитися на нерозуміння матеріалу на уроках в школі, а зараз навіть каже, що іноді їй навіть не треба готуватися до занять в школі, так як з викладачем вони вже це проходили і всі слова і матеріал вона вже знає. Дуже успішним саме для моєї дочки виявився метод асоціацій і використання рисуночних схем вивчення граматики. Що ж стосується самих занять, то за словами дочки, вона дуже часто не помічає як пролітає час. Інна Володимирівна дуже компетентна як фахівець, креативна і винахідлива в плані особистісного підходу, і що найважливіше - вкрай результативна. Дуже рекомендую її як викладача і як особистість!

Наталія

5

06.06.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5

Чудовий викладач . Рекомендую !!!

Тетяна

5+

31.03.2021

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Дуже чудова людина і викладач, займалися ще 2 роки тому з моїм сином. Уроки дуже цікаві, творчі і захоплюючі. У неї особливий підхід до кожного учня. Так як моя дитина непосидюча, Інна Володимирівна придумала стратегію спеціально для нього, щоб не сидіти на одному місці, а вивчати мову під час гри в м'яч наприклад. Загалом я і моя дитина були дуже задоволені заняттями з нею, і наші нульові знання, з короткого часу що ми займалися, зрушили далеко вперед. Спасибі їй величезне !!!!

Оксана

5+

27.04.2017

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Інна Володимирівна дуже хороший фахівець. До уроків готується, надає матеріали. Відповідальна, комунікабельна і змогла знайти підхід до дитини. Репетитора шукали для підготовки до ЗНО. Сподіваємося, що буде хороший результат. Можу сміливо рекомендувати викладача.

Любов

5+

27.04.2017

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Займаюся з Інною Володимирівною. Вчу розмовну англійську для себе. Починали вивчати з рівня elementary. Рівень знань значно покращився. Заняття просто чудові! Репетитор з досвідом. Дуже комунікабельна, відповідально підходить до уроків. Робимо особливий акцент на фонетику і вимову. Про викладача можу сказати все тільки найкраще. Та рекомендую всім!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки