Репетитор - Ольга Г. id: 140336

Ольга Г.

1000 грн/год
1000 грн/год

Люблю сміятися, рухатися, досягати цілей, вирішувати цікаві задачі ) Люблю коли не виходило довго, а потім - вжжжух і вийшло!!

Ольга Г.

Люблю сміятися, рухатися, досягати цілей, вирішувати цікаві задачі ) Люблю коли не виходило довго, а потім - вжжжух і вийшло!!

Предмети

Акторська майстерність

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

Спеціалізовані курси
Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень

Рівні викладання

Спеціалізовані курси
Репетитор для початківців
Базовий рівень
Підвищення майстерності

Місця занять

В учня:

Дніпровський

Дарниця, Лівобережний масив, Райдужний

Деснянський

Лісовий масив, Лісова

У викладача:
Київ, Деснянський, Троєщина, вул.Драйзера, 9В, кв.112, 290
Онлайн:
Так

Про себе:

Для мене театр-це місце сили.
Я думаю, що мистецтво – це завжди про ступінь володіння собою так чи інакше. А в театрі такої можливості для акторів чи професіоналів, чи любителів дуже багато, доводиться прокачувати себе буквально в 5D форматі….
В цьому і сила, і складність, і шалена привабливість.
Я досить багато встигла дослідити в житті - але театр - це справжній портал живого спілкування: заражає, живить, створює можливість прожити, відчути, насититися, очиститися і надихнутися. Автор, режисер, команда, актор і глядач – всі вони вкладають частину себе у творення потоку і щоразу щось трапляється, на сцені, щоразу – щось інше, з іншим відтінком, з іншою нотою, справжнє диво!
У житті зараз цього дуже мало: і спілкування, справжнього, живого, щільного спілкування та чудес, тому мені віриться, що у театру попереду багато крутих завдань і чудове майбутнє! Ця сила потрібна людям, і вони прийдуть за нею!

Освіта:
Київський національний університет театру, бакалавр, 2020
Вік:
36-45
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Тетяна В. id: 151682

Тетяна В.

• акторка драм. театру та кіно (ХДАК); • магістр сценічного мистецтва (ХДАК); • тренерка мовної майстерності; • жива енциклопедія найдієвіших перевірених століттями методик роботи з голосом.

5
1000грн/год
Аліса Н. id: 96762

Аліса Н.

Актриса театру та кіно Сертифікована арт-терапевтка Проводжу індивідуальні та групові тренінги з акторської та ораторської майстерності вже більше 7ми років. Створюю для учнів атмосферу в якій комфортно та безпечно проявлятися.

1200грн/год
Василій М. id: 178007

Василій М.

Викладач, акторьскої майстерності та режисури. 5 річний досвід викладання у вищому начальному закладі. Підготою до творчого конкурсу,допоможу з вибором матеріалу для програми вступу, до університету. Пропрацюємо подачу матеріалу Дикція Емоційність та посил Самопрезентація

1000грн/год
Марія Ч. id: 72793

Марія Ч.

Викладаю акторську майстерність та техніку мовлення з любов'ю. Маю педагогічну та акторську освіту.

5
1000грн/год
Марія Т. id: 76831

Марія Т.

Закінчила Карпенко-Карого (акторська майстерня Ю.Н. Мажуги) 2010-2015гг. З 2016го року працюю в київському академічному театрі на Печерську, та в театрі "Майстерня Олени Лазовіч". Викладаю акторську майстерність в КНУТіД на курсі Олени Лазовіч з 2022р. Також мала досвід викладача з акторської в Карпенко-Карого, під час магістратури.

800грн/год