Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Ірина С. id:140980

Ірина С.

300 грн/год

Ірина С.

«Професійний репетитор для дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Також пропоную уроки живої української мови для дорослих.»

Предмети

Українська мова

Молодші класи

Підготовка до школи

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Якщо ви батьки, які хочуть, щоб ваша дитина була успішною в школі, то я із задоволенням допоможу вам. Я професійний репетитор для дітей дошкільного і молодшого та середнього шкільного віку. Маю свій секрет ефективного навчання з дітьми. Він мене ніколи не підводить :). Результат приходить дуже швидко, якщо дитина і батьки цього прагнуть також. Вже за місяць ви побачите перші зрушення, а за декілька місяців дитина буде демонструвати гарний, стійкий прогрес.

Комплексний розвиток і підготовка дітей до школи, навчання учнів молодших і середніх класів (1-6 класи). Спеціальні методики викладання. Письмо, читання, мова, література, математика, інші шкільні предмети. Малювання, моделювання, розвиваючі ігри тощо. Українська мова – рідна. Англійська мова (В2).

Швидко діагностую слабкі місця та пробіли у знаннях дітей, підбираю індивідуальний план навчання. Враховую вікові й психофізичні особливості дитини та побажання батьків. Допомагаю дитині проявити свої сильні сторони та використовувати їх в школі. Заохочую загальний контроль і сприятливу мотивацію з боку батьків для ефективного навчання.

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), спеціаліст, 2002

Вік:

36-45

Досвід:

більше 10 років