Репетитор - Андрій В. id: 143126

Андрій В.

300 грн/год
300 грн/год

Всім привіт) Я Андрій, мені 22. Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Також у мене сертифікат міжнародного тесту PTE Academic, який підтверджує мій рівень англійської (у шкалі PTE 66, що відповідає IELTS 7, TOEFL 93 чи CEFR C1).

Андрій В. 5.0(відгуків: 1)

Всім привіт) Я Андрій, мені 22. Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Також у мене сертифікат міжнародного тесту PTE Academic, який підтверджує мій рівень англійської (у шкалі PTE 66, що відповідає IELTS 7, TOEFL 93 чи CEFR C1).

Предмети

Хімія

Біологія

Англійська мова

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Університетські курси
10-11-й класи
Біоорганічна хімія

Деталі про досвід викладання:

Працюю за індивідуальним планом з використанням методики інтервального повторення. Надаю БЕЗКОШТОВНО електронні навчальні матеріали. До курсу є онлайн супровід на платформі Google classroom. Детальніше дивіться у розділі "Про себе".

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Університетські курси
10-11-й класи

Рівні викладання

7-9-й класи
Молодші класи 1-4
Репетитор для дітей
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Репетитор для початківців
5-6-й класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я неодноразово ставав призером студентських олімпіад, брав участь у Всеукраїнських турнірах та конкурсах, з відзнакою закінчив Університет. Я почав займатись репетиторством ще із старших курсів університету та завжди творчо підходив до навчання! У навчанні використовую методику, що допомагає найповніше засвоїти матеріал - методику інтервального повторення, що є найбільш ефективною для тривалого запам'ятовування

Щодо АНГЛІЙСЬКОЇ:
Працюю з учнями рівнів A1-B1 (від початкового до середнього (9 клас)) за індивідуальною програмою, підібраною для потреб та інтересів кожного учня. Використовую також вже класичний підручник в цій галузі - Essential/English Grammar In Use (Raymond Murphy, Раймонд Мерфі). Акцент також робиться на практичних, творчих завданнях та завданнях за інтересами, що основані на конкретних темах, які цікаві учню. Приклади таких завдань:
1) Вибрати 3 свої улюблені пісні на англійські та виписати невідомі слова.
2) Подивитись англійською короткий серіал/фільм, який давно хотів подивитись.
3) Коротко розповісти прочитану/почуту/побачену історію своїми словами.
Для заглиблення в англомовне середовище навчання здійснюється за допомогою фільмів, серіалів, книг, журналів та подкастів, всі з яких зібрані в онлайн супровід до курсу на платформі Google classroom та доступні БЕЗКОШТОВНО!

Для БІОЛОГІЇ та ХІМІЇ:
Працюю з учнями різних рівнів: від 7 класу до університетських курсів - за індивідуальною програмою підібраною під потреби учнів. Акцент робиться на розв'язанні тестів та ситуаційних задач, що дозволяють максимально ефективно використовувати отримані знання.
До курсу я створив онлайн супровід на платформі Google classroom, куди викладені БЕЗКОШТОВНІ навчальні матеріали (шкільні підручники з біології та хімії, підручник для підготовки до ЗНО з тестами, підручник для підготовки до Всеукраїнських турнірів тощо), багато посилань на цікаві відео та подкасти з біології та хімії, посилання на онлайн лабораторії і багато іншого. Плюс додаткові теоретичні матеріали, зокрема список видів, що найчастіше трапляються на ЗНО Ви отримаєте БЕЗКОШТОВНО.
Крім цього, для тих, хто цікавиться біологією поза програмою, я пропоную навчання за одним з найкращих американських (і світових) підручників з біології - Campbell Biology, який також є у вільному доступі на курсі. Схожа пропозиція є і для тих, хто цікавиться хімією - за підручником Chemistry: The Central Science.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Роман

5+

25.05.2023

Хімія, 7-9-й класи

5+

Андрій – пунктуальний та відповідальний репетитор. У сина стали відразу оцінки краще. Рекомендуємо.... більше»

Блоги користувача

Всі, мабуть, чули про макро- та мікроелементи, а також те, що вони необхідні всім живим організмам. Це стосується як рослин, так і тварин. Пропоную більш детально поговорити саме про елементи, що необ

Чи казали Вам в школі, що в процесі окиснення 1 молекули глюкози утворюється 38 молекул АТФ? Якщо так, то вас обманули, а точніше, занадто спростили все. То скільки ж утворюється АТФ?

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Софія Б. id: 160896

Софія Б.

Призерка багатьох олімпіад з мови та літератури.

350грн/год
Катерина Б. id: 174658

Катерина Б.

Привіт! Я магістрантка з великою любов'ю до англійської мови. Зараз я хочу поділитися своїми знаннями і допомогти тобі вивчати цю мову. Приєднуйся, і ми разом зробимо вивчення англійської легким та цікавим!

300грн/год
Анастасія К. id: 179826

Анастасія К.

Привіт! Я Настя – Ваш майбутній друг, а також висококваліфікований репетитор з математики та англійської мови, маю великий досвід у підготовці дітей до школи 👩‍🎓. Мої заняття веселі, інтерактивні, сучасні та націлені на успіх у навчанні😊📚. Запрошую до співпраці для досягнення академічних цілей Вашої дитини! 🤝

5
300грн/год
Любов Л. id: 16358

Любов Л.

Мене звати Люба, проживаю в Італії більше 10 років, викладаю італійську та англійську мови. Випускниця ЛНУ ім.Івана Франка факультет іноземних мов.Пропоную уроки в Zoom…

300грн/год
Лілія Д. id: 171794

Лілія Д.

- Усі наші викладачі мають досвід роботи не менше 1 року 📈; - Сторінка в інстаграм, де ви зможете знайти додатковий та цікавий матеріал 🧩; - Доступна цінa 💰; - Можливість займатись індивідуально, в парі або групах 💃.

300грн/год