Репетитор - Діана Д. id: 143825

Діана Д.

180 грн/год
180 грн/год

Завершила освіту в Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича. НФавчаюсь у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського на двох спеціальностях: хореографія та історія України. У навчанні використовую інноваційні та інтерактивні методи навчання. Саморозвивюсь, вдосконалюю вміння та навички.

Діана Д. 5.0(відгуків: 3)

Завершила освіту в Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича. НФавчаюсь у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського на двох спеціальностях: хореографія та історія України. У навчанні використовую інноваційні та інтерактивні методи навчання. Саморозвивюсь, вдосконалюю вміння та навички.

Предмети

Українська мова

Історія України

Підготовка до школи

Молодші класи

Няня для дітей

Хореографія і танці

Інструктор йоги

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Цікавий виклад матеріалу, використання інтерактивних методів навчання, опора на пояснювально-ілюстративну діяльність, творча робота учнів, індивідуальний підхід, цікава програма.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Інноваційне та цікаве навчання, детальне пояснення, проблемно-пошукове навчання з залученням учнів до діяльності, детальний розбір проблеми, детальне пояснення з ілюстраціями та зображенням теми, лише правдиві факти, необхідний пакет інформації.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Залучення діяльності учнів в навчальну сферу, плавний перехід з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, цікаві заняття, різробічний розвиток особистості, необхідні навички та вміння, що потрібні у школі.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Інтерактивне навчання, інноваційні методи, ігрова форма навчання, зміна дільності, відсутність втоми та нудьги, якісні знання, багато прктики. що заснована на досвіді.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Вінниця, Поділля, Пирогова 76в
Онлайн:
Так

Про себе:

Отримала дуже хорошу освіту педагога початкових класів у Бродівському Педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича. Вдосконалюю знання у цій сфері в Вінницькому державному університеті імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю хореографії. Також навчаюсь у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського на другому курсі за спеціальністю історія України. Отримала відмінні результати зі ЗНО по історії України (193) та української мови (189) . У навчанні використовую практично всі види методів, щоб створити навчання легким та цікавим процесом. У діяльність входять: словесні, наочні практичні методи навчання, інноваційні та інтерактивні методи навчання, аналіз та синтез, дедукція та індукція. Також навчання проходить у такій діяльності: наочно-образне, пояснювально-ілюстративне, проблемно-пошукове. Використовуються дискусії, батли, ігри, заоохочення, ситуації вибуху, методи репродуктивної та творчої діяльності. Працюю за такими моделями виховання: виховання прихованого впливу, директивне, модель допомоги і сприймання, модель невтручання. Учні отримають такі компетентності: вільне володіння державною мовою, відкритість до нових ідей, ініціювання у близькому середовищі, подальша здатність успішного навчання, опанування вміннями і навичками для подальшого навчання, організація власного навчального середовища, отримання нової інформації з метою застосування її для оцінювання навчальних потреб, навчання працювати самостійно і в групі, вміння організовувати свою діяльність для досягнення цілей, прийняття власних рішень, знання з даної сфери навчання. Навчу дитину читанню та навичкам письма. Мала досвід працювати з дітьми з особливими освітніми особливостями. Займаюсь йогою більше року, постійно розвиваюсь у цій сфері, використовую нові техніки та асани.

Освіта:
Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича , спеціаліст, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Діана Д.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Наталія

5+

01.10.2022

Хореографія і танці, Репетитор для початківців

5+

Добра дівчина, гарно пояснює танцювальні рухи. Цікаві танці підбирає до занять.... більше»
Руслана

5+

18.09.2022

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Дуже приємний учитель. Мені дуже подобається. Знаходить підхід до дитини, все добре пояснює. Все супер.... більше»

Відповідь:

Дякую. Дуже приємно)

Марина

5+

26.07.2022

Хореографія і танці, Репетитор для дітей

5+

Діана - просто чудовий вчитель. Діти від неї в захваті. Танці для дітей стали цікавим видом занять) Дуже рекомендую:)... більше»

Схожі анкети

Ірина Г. id: 152087

Ірина Г.

Привіт. Мене звати Ірина. Пропоную свої послуги репетитора з Історії України.

150грн/год
Петро К. id: 150813

Петро К.

Випускник Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. Закінчив факультет історії та правознавства у 2014 році. Працюю в школі вчителем історії, пропоную поринути в захопливий світ історії власного народу.

150грн/год
Олена С. id: 120555

Олена С.

В освіті вже 10 років. Комунікабельна, пунктуальна. Маю досвід роботи з дошкільнятами та школярами ( молодші класи)

150грн/год
Оксана Ф. id: 158497

Оксана Ф.

Працюю в школі більше 20 років. Умію зацікавити навчальним предметом, легко знаходжу підхід до кожного учня. Допоможу опанувати програмовий матеріал, поясню виконання домашнього завдання, підготую до школи.

150грн/год
Марія Б. id: 112102

Марія Б.

Відвідування історично значущих місць країни. Вивчення курсу риторики та сучасної української літературної мови. Особисті якості : відповідальність, уважність до деталей, пунктуальність, оптимізм, справедливість, рішучість, працьовитість та активність.

150грн/год