Репетитор - Вікторія Л. id: 144496

Вікторія Л.

300 грн/год
300 грн/год

Вчитель початкових класів, репетитор ( онлайн, офлайн)

Вікторія Л.

Вчитель початкових класів, репетитор ( онлайн, офлайн)

Предмети

Українська мова

Підготовка до школи

Молодші класи

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
5-6-й класи

Рівні викладання

Підготовка до школи
Репетитор для дітей

Рівні викладання

Базовий рівень
Підготовка до ДПА (4 клас)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вітаю! Мене звати Вікторія Вікторівна. Я вчитель початкових класів, в даний час працюю в приватній школі. Володію 5 річним досвідом проведення уроків, а також значним досвідом проведення онлайн уроків. Можу навчати вашу дитину програмі НУШ( математика, українська мова, я досліджую світ) систематично, по домовленності кілька уроків в неділю. А також допоможу впоратися з труднощами, з пропущеними незасвоїними темами та знаннями програми, підготовити до переходу до наступного класу. Також допоможу розібратися з важкозасвоюваним матеріалом. Уроки цікаві, завдання різноманітні. В онлайн уроках обов'язково присутня презентація, розроблена спеціально під ваш урок. Перший пробний урок - БЕЗКОШТОВНО.Час проведення уроків підбирається індивідуально. Вартість одного індивідуального уроку тривалістю 50 хв. - 200 грн. В цю вартість також входить перевірка та детальний розбір(коментар) домашнього завдання.Також є варіант проведення уроків в парах та невеликих групах. Маю гарні відгуки від батьків про роботу в школі та про онлайн уроки (див. фото).

Освіта:
Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського, магістр, 2018
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Стелла Б. id: 26109

Стелла Б.

Вчитель молодших класів і англійської мови Спеціалізуюся на: Допомога з д/з з усіх предметів Підготовка до ДПА Досвід роботи більше 10 років

300грн/год
Наталія К. id: 180462

Наталія К.

Мене звати Наталія, я молода викладачка української мови та літератури. Навчаюсь в університеті на філологічному факультеті 4-го курсу. Маю досвід викладання у школі для середніх та старших класів. За час навчання отримала цінні знання, які готова передати студентам.

300грн/год
Кристина Н. id: 120535

Кристина Н.

Викладач з величезним досвідом! Індивідуальний підхід до навчання! Мовна практика в США, Великобританії, Іспанії! Досвід роботи з носіями іноземних мов і одночасне викладання 2 мов.Вмію працювати з дітьми-білінгвами! Сучасні методики і матеріал!

300грн/год
Олена В. id: 36258

Олена В.

Готую до ЗНО та ДПА, індивідуальний підхід та сучасні методи навчання; допомагаю підвищити рівень знань з української мови та літератури.

5
300грн/год
Аліна Л. id: 73398

Аліна Л.

Вчитель начальних класів та англійської мови, підготовка дошкільнят до навчального процесу

5
300грн/год