Репетитор - Дар'я П. id: 145572

Дар'я П.

300 грн/год
300 грн/год

Мене звати Дар'я, я викладаю математику понад 5 років. Знаю, що Ваша дитина здатна зрозуміти будь-який матеріал, важливо лише знайти спільну мову та підхід саме до неї. З легкістю складемо будь - який іспит та досягнемо будь - якої мети разом.

Дар'я П. 5.0(відгуків: 9)

Мене звати Дар'я, я викладаю математику понад 5 років. Знаю, що Ваша дитина здатна зрозуміти будь-який матеріал, важливо лише знайти спільну мову та підхід саме до неї. З легкістю складемо будь - який іспит та досягнемо будь - якої мети разом.

Предмети

Математика

Англійська мова

Програмування

Вища математика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальні та групові заняття з математики та англійської мови. Основна мета мого викладання передати знання дитині таким чином, щоб вона не витрачала час на зубріння формул та правил, а навчилася розуміти поставлену задачу та способи її вирішення

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід до вивчення мови. Знаю системи та способи для більш ефективного і швидкого вивчення англійської мови.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Дніпро, Шевченківський, 12-й квартал, 152-Дивізії-3
Онлайн:
Так

Про себе:

Здобула вищу освіту (бакалавр) за спеціальністю "Статистика" Механіко-математичного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара у цьому році.
Після випуску зі школи у 2018 році здала ЗНО з математики на відмінно (196 балів).


Маю великий досвід викладання матеріалу дітям, працюю у цьому напрямку понад 5 років. Завжди можу знайти особливий підхід до кожного учня, подаю необхідний матеріал у цікавому для дитини форматі, що пробуджує у дитини зацікавленість до занять та предмету, а не навпаки.

Завдяки добре підготовленому матеріалу та індивідуальному підходу до подачі інформації усі заняття містять максимальну концентрацію на успішний результат, не витрачаючи час та зусилля дитини на несумісні відступи (або просто кажучи "воду").

Готуємось до:
- НМТ/ЗНО з математики та англійської.
- ДПА з математики та англійської.
- складанню іспитів у будь-який заклад освіти.
- допомога студентам з математики.
- усунення прогалин в знаннях.
- поліпшення успішності.
- усі рівні підготовки з англійської від нульового до B2.

Формат навчання:
- офлайн ( за адресою 152-Дивізії) м. Дніпро
- онлайн.

Прайс:
- індивідуальні заняття 300 грн/год.
- парні та групові (2-4 учні) 250 грн/год.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

9 відгуків про Дар'я П.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

8

Світлана

5+

12.04.2024

Вища математика, Університетські курси

5+

Наталія Василівна відмінний викладач англійської мови. Гарно і доступно викладає матеріал.... більше»
Катя

5+

21.11.2023

Вища математика, Університетські курси

5+

Дуже приємно і зручно працювати, гарно і зрозуміло пояснює матеріал, дуже задоволена уроками, Дар’я - професіонал своєї справи. ... більше»
Оксана

5+

22.10.2023

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Дуже гарний викладач. Дитина з великим задоволенням біжить на урок. За два місяці навчання, добре читає та перекладає шкільну програму. Хоча до цього знав лише англійську абетку.... більше»
Олена

5+

16.10.2023

Математика, Алгебра

5+

Класний викладач! Все зрозуміло пояснює, дитині подобається займатися математикою!... більше»
Клавдия

5+

01.09.2023

Математика, Алгебра

5+

Добре пояснює матеріал. Знаходить підхід до підлітка. Адекватна, розумна, приємна і делікатна, з повагою ставиться до дитини. В час коли навчання для дітей стало проблемою, Дар'я - це прекрасний варіант дати вашій дитині знання і впевненість в собі. Вона відчуває стан і настрій дитини і правильно налагоджує його на працю. Моя донька в захваті. Дякую.... більше»
Дина

5+

29.08.2023

Математика, Англійська мова, 5-6-й класи

5+

Так, все подобається, все добре. Дитина і батьки задоволені.... більше»
Артем

5+

01.05.2023

Математика, Спеціалізовані курси

5+

Чудовий репетитор, який розуміє ваші проблеми та підбирає потрібну для вас програму. Дійсно навчає математиці, головне доступно і зрозуміло.... більше»
Таміла

5

03.02.2023

Математика, Підготовка до ЗНО, 10-11-й класи

5

Вчитель знайшов підхід до дитини. З‘явилось самостійне бажання вивчати математику, чому ми несказанно раді. Рекомендуємо... більше»
Ольга

5+

01.02.2023

Математика, 5-6-й класи

5+

Чудовий викладач. Шукали після невдалого досвіду занять з репетитором. Нам підійшло. Дитина з задоволенням почала займатися математикою. Покращили знання та оцінку. Дякуємо Даші.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Юлія М. id: 141197

Юлія М.

Репетитор з історії та права. Готую дітей і дорослих, підготовка до ЗНО. Додаткова допомога у навчанні з української мови і літератури, англійської мови.

350грн/год
Оксана Р. id: 119690

Оксана Р.

Відповідальна, активна, компетентна, порядна, комунікабельна. З легкістю знаходжу спільну мову з учнем

5
350грн/год
Вікторія Г. id: 80799

Вікторія Г.

Нема не здібності до вивчення мов, є лише лінь. Я хочу допомогти вам перебороти її і вже через пару занять ви побачите результат.

5
350грн/год
Ольга Д. id: 138941

Ольга Д.

Готуючись до заняття я шукаю нові, цікаві ресурси, завдання, які мотивують вчитися та розвиватися. Якою б не була тема та як би складно не було учню, я кожного разу шукаю способи та методи для того, щоб учень засвоїв новий матеріал.

300грн/год
Галина К. id: 173806

Галина К.

Професійна кваліфікація: магістр освіти (мова і література (англійська), вчитель англійської мови і зарубіжної літератури. Досвід: понад 7 років викладаю англійську мову дітям, підліткам та дорослим (онлайн та офлайн). Диплом магістра, сертифікат TESOL.

350грн/год