Репетитор - Оксана К. id: 146772

Оксана К.

400 грн/год
400 грн/год

Музикант, викладач, лауреат міжнародних конкурсів, учасниця gospel band. З радістю музикуватиму з вами!

Оксана К. 5.0(відгуків: 3)

Музикант, викладач, лауреат міжнародних конкурсів, учасниця gospel band. З радістю музикуватиму з вами!

Предмети

Гра на фортепіано

Гра на саксофоні

Гра на сопілці

Сольфеджіо

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Не секрет, що для того щоб навчитись грати на інструменті не обов'язково закінчувати музичну школу.
Якщо ви мрієте навчитись грати по акордам свою улюблену музику, різноманітно підбирати акомпонимент, грати те що до душі, а не нав'язану застарілу програму, тоді я з радістю вам в цьому допоможу.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Саксофон - це інструмент, який здатний передати будь-який настрій вашого серця. З 12 років він допомагає мені виражати свої відчуття. З ним я пройшла музичну школу, музичне училище, а зараз успішно закінчую Київську музичну академію (НМАУ). Маю достатньо досвіду щоб привести вас до тієї цілі, яку ви перед собою ставите й допомогти розкрити себе через даний інструмент.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Сопілка або блок-флейта - це чудовий спосіб вперше відкрити для себе світ музики. Підходить для діток, які ще маленькі для великих духових інструментів або ж просто для поціновувачів фольку й сучасної народної музики.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Коротко та лаконічно про мене. Закінчила в 2023 році бакалаврат по класу саксофону в Національній музичній академії України, а зараз продовжую навчання на магістратурі на оперно-симфонічному диригуванні. Я лауреат всеукраїнських й міжнародних конкурсів.
Також я не просто практик, хоч звісно виступаю на сцені як соліст, граю в музичній групі, а ще й теоретик. Я викладала 3 роки в музичній школі, а до того давала приватні уроки. Тому знайома з різними методиками викладання, маю індивідуальний підхід до кожного учня.
Для мене є важливим особисті відносини викладача та учня. Навчання ні в якому разі не повинно бути з примусу й приносити учню дискомфорт чи неприємні враження. Музика - це насамперед мистецтво, яке здатне чарувати й підносити до нових вершин, мистецтво, яке приносить неймовірне задоволення й радість.

Освіта:
Національна музична академія України ім. Чайковського (НМАУ), бакалавр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Оксана К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Іван

5

14.06.2023

Гра на сопілці, Репетитор для початківців

5

Заняття проходили добре, Оксаною задоволений.... більше»
Влада

5+

25.05.2023

Гра на саксофоні, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена цим викладачем.... більше»
Леонид

5+

05.05.2023

Гра на саксофоні, Базовий рівень

5+

Пані Оксана - справжній професіонал гри на саксофоні. Надзвичайно компетентна людина. Чудовий музикант та викладач. Швидко знаходить спільну мову та індивідуальний підхід з навчаємим, розуміє, що потрібно для результату та як цього досягти. Займаюсь з нею півтора місяці і вже маю результат! Рекомендую.... більше»

Схожі анкети

Богдана М. id: 120305

Богдана М.

Закінчила Національну музичну академію України ім. Чайковського. Завжди знаходжу спільну мову зі своїми учнями, музикуючи разом.

350грн/год
Вера Л. id: 90115

Вера Л.

Моє захоплення останніх років - навчання грі на фортепіано дорослих людей, які хочуть грати в своє задоволення.

5
400грн/год
Ігор Х. id: 6025

Ігор Х.

Репетитор з фортепіано, пропоную уроки фортепіано, а також сольфеджіо, гармонійного аналізу в контексті гри на фортепіано.

400грн/год
Олексій Р. id: 108041

Олексій Р.

Радий знайомству, мене звати Олексій. Я професійний саксофоніст. Моя мета - навчити Вас або Вашу дитину грати на найсуперовішому музичному інструменті і я Вам гарантую, що у Вас вийде!

400грн/год
Яна П. id: 138660

Яна П.

Займаюся музикою з 4-х років і вже не уявляю своє життя без неї) готова поділитися своїми вміннями та знаннями з вами.

450грн/год