Репетитор - Ілона О. id: 147212

Ілона О.

400 грн/год
400 грн/год

Вчитель І категорії з досвідом викладання понад 10 років. Працюю над саморозвитком і ніколи не зупиняюся, багато читаю і люблю подорожувати.

Ілона О.

Вчитель І категорії з досвідом викладання понад 10 років. Працюю над саморозвитком і ніколи не зупиняюся, багато читаю і люблю подорожувати.

Предмети

Англійська мова

Молодші класи

Рівні викладання

Молодші класи 1-4

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід, сучасні методики, навчання у комфортні та цікавій атмосфері. Під час уроку працюємо з усіма скілами: читання, слухання, говоріння, детальне пояснення граматичних тем, ну і звичайно ж збільшення словникового запасу. Мої уроки побудовані в ігровій формі.

Рівні викладання

Базовий рівень

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Найголовніше для мене навчити дитину вчитися і закохати у предмет. Адже це 99,9% успіху.Саме тому намагаюся зробити так, щоб дитині було цікаво.

Освіта:
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (УДПУ), магістр, 2014
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Євгенія Л. id: 165325

Євгенія Л.

Вітаю! Мене звати Євгенія і наразі я живу у Великобританії вже більше 2,5 років. Викладаю вже більше 1 року, але встигла набути досвіду у форматі онлайн так і офлайн. Я можу підготувати вашу дитину і до ЗНО, і до IELTS Academic, і просто покращити її рівень знань незалежно від того вчиться вона у молодших класах, або закінчує школу.

350грн/год
Daniela M. id: 56886

Daniela M.

My name is Dani and I'm from the United States (Arizona). I speak french and english natively and am learning Russian.

400грн/год
Анна Б. id: 35228

Анна Б.

Індивідуальний підхід до кожного учня. Навчаю дитину читання у швидкі терміни, розглядаємо кожну тему цікаво. Багато ігор та ілюстрацій для молодших школярів. Розповідаю граматику легко. Допомагаю розібратися у домашньому завданні. Працюю на результат.

400грн/год
Юлія К. id: 101397

Юлія К.

Вчитель математики та логіки м.Київ. Індивідуальний підхід. Інтерактивні методи навчання. Підготовка до ЗНО(група / індивідуально)

5
350грн/год
Наталія Г. id: 33455

Наталія Г.

Репетитор з математики, логіки

4.6
400грн/год

Переглянуті репетитори

Ольга О.

Я знаю і люблю німецьку мову. Маю великий досвід викладання в інституті та на мовних курсах. Готую студентів для навчання в Німеччині. Викладаю російську мову для німецькомовних громадян.

400 грн/год

Всі переглянуті репетитори