Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ КПІ) (2018)

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2018

Вік:

18-25

Рівні викладання

Університетські курсиРозмовна моваДілова та бізнес моваНосій мовиРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Рівень C1-C2Базовий рівеньСпеціалізовані курсиДля іноземців

Про себе:

Вчуся на факультеті лінгвістики за спеціальністю "Технічний переклад англійської та німецької мов"(отримала вже диплом бакалавра, зараз здобуваю кваліфікацію магістра), тому можу допомогти розібратися не тільки з граматикою, але і зі специфічною термінологією.
У своїй практиці активно використовую різні методики викладання, ніколи не зупиняюся на одній книзі або ресурсі для вивчення мов.
Мій рівень англійської на даний момент C2 (Proficiency), рівень німецької мови - B2.

Написала наукову роботу на тему "Вплив фотографії на емоціональнола стан підлітків" в секції психології (з нею ж посіла третє місце в Києві), 2 роки проходила навчальний курс з психології, постійно проходжу тренінги з коучингу (мистецтво сприяти підвищенню результативності, навчання і розвитку іншого людини), пройшла тренінг з фінансово-коучінгової гри "Cash Flow" (на даний момент сертифікована ведуча гри).

Паралельно пройшла навчальний курс в ICU (International Coaches Union) , зараз я - сертифікований коуч, лінгво-коуч, тренер.
Варіанти нашої з Вами взаємодії:
• звичайне викладання
• лінгво-коучінг

Досвід роботи маю як в індивідуальній роботі зі своїми студентами, так і групові заняття.
Працювала зі студентами різного віку від маленьких дітей до дорослих людей, які ніколи не вивчали мови.
Johnson and Johnson, Roshen, Ancor, Interbilanz Ukraine, ICU (International Coaches Union) — лише невеликий перелік компаній, з якими я співпрацювала як в ролі лінгво-коуча(викладача), так і в ролі усного перекладача.

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Рівень А1-А2

Співпраця була короткострокова

Німецька мова, Рівень B1-B2

Я з шкільних часів не використовував у спілкуванні німецьку мову, а заняття з цим репетитором допомогли швидко відновити призабуте, використовувати правильні граматичні конструкції.

Англійська мова, Німецька мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Марта Олександрівна - прекрасний викладач. Дуже кваліфікована прекрасно знає свій предмет. На жаль довелося припинити заняття через мій переїзд, але я залишилася задоволена.

Німецька мова, Розмовна мова

Марта - дуже добросовісна, організована та цілеспрямована людина. Вона навчала мене та мого сина-підлітка німецької мови з нуля. Я б сказала, що Марта - суворий та вимогливий викладач, "тримає планку" для учнів досить високо, не дає розслаблятися. Для мого сина це був ідеальний варіант. За кілька місяців від початку занять, коли ми врешті опинилися в Німеччині, ми знали базовий набір слів, могли орієнтуватися у транспорті, хоча б почати розмову німецькою, заповнити документи тощо. Не вистачало сприйняття мови на слух, але в даному випадку, це не провина вчителя, в нас було мало часу, щоб охопити всі аспекти вивчення мови. З свого боку я дуже вдячна Марті за те, що вона погодилася приходити до нас додому і підлаштовувалася під мій вкрай щільний графік, інакше мені б довелося іхати до чужої країни, зовсім не знаючи мови.

Німецька мова

Марта відповідальний та кваліфікований репетитор! Задоволені на всі 100%!

Англійська мова, Німецька мова

Працювали з Мартою над вивченням англійської та німецької мови - це кваліфікований спеціаліст, і в той же час позитивна людина.

Англійська мова, Розмовна мова

Приділяє увагу всім аспектам вивчення мови, заняття проходять легко і невимушено. Рекомендую.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Марта Олександрівна молодий перспективний фахівець. Володіє великою кількістю додаткових матеріалів і посібників. Ми швидко знайшли спільну мову, всі заняття проходили комфортно і інформативно.

Англійська мова

З Мартою Олександрівною раніше працювали, зараз обставини змінились. Педагог добре знає англійську мову, гарно викладає, вміє захопити предметом. Дякую за чудового педагога!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Марта Г. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Українська мова
 3. Німецька мова
 4. Фарсі (персидська мова)
 5. Психолог, Коуч
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Рівень C1-C2
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
 • Для іноземців
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 400 грн/год.