Репетитор - Галина Д. id: 148248

Галина Д.

250 грн/год
250 грн/год

Працюю вчителем математики та інформатики вже 20 років. Творчість, креативність, бажання працювати, йти в ногу з часом – ось основні мої кроки до вершин педагогічної майстерності. А головне - люблю дітей і люблю свою професію))

Галина Д. 5.0(відгуків: 2)

Працюю вчителем математики та інформатики вже 20 років. Творчість, креативність, бажання працювати, йти в ногу з часом – ось основні мої кроки до вершин педагогічної майстерності. А головне - люблю дітей і люблю свою професію))

Предмети

Математика

Молодші класи

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Математичні здібності знадобляться дітям у навчанні та дорослому житті. Дуже важливо розкрити індивідуальні здібності учнів, допомогти знайти себе в світі математики, показати, що математика може бути цікавою.
Саме акцент на індиівідуальному підході я роблю у своїй роботі із учнями. Для цього використовую матеріал для ілюстрації, 3D-анімації, інтерактивні вправи, які допомагають краще зрозуміти матеріал.

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вважаю, що справжній учитель радіє не тільки власним професійним досягненням, а й успіхам своїх учнів. Мої учні – призери та переможці ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, інформатики, інформаційних технологій.
Я пишаюся своїми учнями-випускниками. Вони складають ЗНО з математики на достойному рівні. Цього року мої випускники здобули 200 балів на національному мультитесті з математики.

Освіта:
Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), спеціаліст, 2003
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Галина Д.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Юлія

5

10.01.2024

Математика, 10-11-й класи

5

Донька задоволена уроками з пані Галиною. Матеріал пояснюється добре, викладач знайшов контакт з донькою.... більше»
Діана

5+

11.12.2023

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Чудовий репетитор. Дуже задоволена роботою з викладачем, заняття проходять ефективно та доступно, все подобається. Рекомендую !!) ... більше»

Схожі анкети

Мар'яна О. id: 175482

Мар'яна О.

Мене звати Мар'яна. Маю досвід роботи вчителем початкових класів. Зараз перебуваю у декретній відпустці, але маю можливість і бажання допомагати діткам у навчанні. У своїй роботі використовую індивідуальний підхід Роблю, так щоб завдання були цікавими. Використовую ігрові форми завдань, методику швидкого читання та елементи мнемотехніки .

200грн/год
Руслан С. id: 153363

Руслан С.

Молодий вчитель , який з ентузіазмом ставиться до своєї справи

250грн/год
Тетяна Р. id: 172102

Тетяна Р.

Я є вчителем з підготовки до школи, маю багаторічний досвід. Використовую ігрові методики, розвиваю творчість і соціальні навички у молодших учнів, а також допомагаю їм засвоювати основні предмети шкільної програми. Моя мета - це сприяти розвитку маленьких учнів і готувати їх до нового етапу в житті.

200грн/год
Вікторія Г. id: 172816

Вікторія Г.

Студентка Тернопільського національного технічного університету, навчаюся на спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»

5
200грн/год
Діана Д. id: 25930

Діана Д.

Репетитор з хімії та біології. Підготовка до ЗНО, пояснення матеріалу, виконання домашнього завдання, лабораторних та практичних робіт

5
250грн/год