Репетитор - Вікторія Б. id: 148315

Вікторія Б.

150 грн/год
150 грн/год

Навчаюсь у ВДПУ ім. М. Коцюбинського на факультеті філології й журналістики. Призер мовних та літературних олімпіад. Публікувала творчі роботи в газетах, загалом спеціалізуюсь в сфері української мові та літератури.

Вікторія Б. 5.0(відгуків: 1)

Навчаюсь у ВДПУ ім. М. Коцюбинського на факультеті філології й журналістики. Призер мовних та літературних олімпіад. Публікувала творчі роботи в газетах, загалом спеціалізуюсь в сфері української мові та літератури.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до олімпіад
10-11-й класи

Місця занять

В учня:

Вінниця:

Замостя, Поділля, Урожай

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Легко можу знайти спільну мову з дітьми. Підбираю персональну методику засвоєння матеріалу для кожного. Доступною мовою можу пояснити складні поняття. Займаюсь підготовкою до ДПА/ЗНО, олімпіад, самостійних та контрольних робіт. За бажанням можу допомогти з написанням шкільних творів та інших прозових чи віршованих текстів.

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), студент, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Юлія

5

12.07.2023

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5

Вікторія - чудовий репетитор з української мови.

Схожі анкети

Дарія К. id: 137231

Дарія К.

Буду рада допомогти у вивченні української мови та літератури учням дошкільного та молодшого шкільного віку.

150грн/год
Марія К. id: 178818

Марія К.

Привіт! Я студентка, яка бажає розвинути в собі навички репетиторства. Привітно, весело, а головне із користю для вашої дитини, проведу з нею час.

150грн/год
Юлія Х. id: 121479

Юлія Х.

Обожнюю діток. Закінчила ВТЕК КНТЕУ, спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування. Готую до школи діток вже протягом 8 місяців.

120грн/год
Софія Р. id: 90643

Софія Р.

Викладаю англійську та українську мови для учнів 1-4 класів.

5
120грн/год
Ольга Т. id: 159145

Ольга Т.

З дитинства любила українську мову та літературу. Викладати - моє покликання. У шкільні роки не пропускала жодної олімпіади з української мови. Власний бал ЗНО з української мови - 192 бали. Гарантовано змотивую вчити та любити рідну мову!

120грн/год

Переглянуті репетитори

Юрій Ю.

Буду радий провести вас у світ танцю ! Познайомити з основами хореографії та провести для вас заняття з базових принципів та показати вашу перспективу в танцях та в майбутньому)

700 грн/год

Всі переглянуті репетитори