Репетитор - Марія Г. id: 149729

Марія Г.

300 грн/год
300 грн/год

- Діючий педагог музичної школи - Вважаю викладання своїм покликанням. - Постійно шукаю нові методики та оновлюю навчальний репертуар

Марія Г.

- Діючий педагог музичної школи - Вважаю викладання своїм покликанням. - Постійно шукаю нові методики та оновлюю навчальний репертуар

Предмети

Гра на фортепіано

Сольфеджіо

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Практикую викладання дорослим та дітям від 5ти років. В процесі орієнтуюсь на запити учня (класичне/естрадне фортепіано). Головна мета - зробити заняття продуктивними, творчими та кайфовими.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

За практику викладання зрозуміла: ігри та аналогії - найкращий спосіб пояснення та засвоєння матеріалу. Тож вас чекає не занудне зазубрення термінів, а весела музична пригода.)

Місця занять

В учня:

Дарницький

Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця, Бориспільська

Печерський

Печерськ, Кловська, Палац спорту, Дружби народів

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

- Маю грунтовну музичну освіту:
Коледж мистецтв + Інститут мистецтв (Київський університет ім. Бориса Грінченка, педагог Полянський В.А.) Дипломи прикріплено.
- Ще з перших років навчання захопилася педагогікою та викладанням. Тож опрацювала та спробувала на практиці багато методик та обрала найкраще. Наші уроки будуть дійсно різноманітними та цікавими.
- Впевнена, що основою взаємодії з учнем є неформальна, дружня атмосфера. А індивідуальний підхід - запорука успішного навчання.

Освіта:
Київський університет імені Бориса Грінченка, бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олександра М. id: 157413

Олександра М.

Професійно займаюся музичним мистецтвом понад 15 років! Закінчила з відзнакою запорізьке музичне училище ім. П. І. Майбороди. Закінчила з відзнакою Київський університет ім. Б. Грінченка. ("Інститут мистецтв") Артист-інструменталіст, артист оркестру, диригент.

300грн/год
Анна Б. id: 125596

Анна Б.

Мене звуть Аня, і я вважаю, що навчитися грати на фортепіано можна в будь-якому віці. І я вам у цьому допоможу!

270грн/год
Анна Н. id: 68421

Анна Н.

Професійний викладач навчання грі на фортепіано як дітей, так і дорослих. Член Орф Шульверк Асоціації України. Музичний терапевт.

350грн/год
Віка Б. id: 11088

Віка Б.

Репетитор по фортепіано, досвід 28 років, маю індивідуальний підхід до кожної дитини.

4.6
300грн/год
Анна Є. id: 82392

Анна Є.

Репетитор фортепіано для дітей.

350грн/год