Репетитор математики – Надія Ч.

Надія Ч.

id: 15013

Місто:

Калуш

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

У репетитора: Івано-Франківська обл., Калуш, О.Тихого 11/14

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Івано-Франківський державний педагогічний інститут імені Василя Стефаника (1987)

Ступінь:

Вчитель математики і фізики

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом


Маю великий досвід роботи в школі з дітьми різної вікової категорії, була членом комісії по перевірці завдань 2-го етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та завдань з розгорнутою відповіддю ЗНО в місті Івано-Франківську, періодично проходила курси підвищення кваліфікації вчителів математики при Інституті післядипломної освіти в місті Івано-Франківську. Враховую та розвиваю здібності учнів та їх мотивацію до навчання, використовую індивідуальний підхід при вивчені предмета, враховую вікові та психологічні особливості учнів, легко знаходжу спільну мову з ними. Використовую завдання різного ступеня складності з додаткової літератури.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Моя донька навчається у 8 класі і ми шукали гарного учителя з математики. Надія Олексіївна нам дуже подобається, Аліна їз задоволенням відвідує її уроки, вона роблять багато завдань, багато пишуть. Дякуємо Вам за співпрацю!

Таня Дзундза (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 27.04.2017