Репетитор - Ірина З. id: 150852

Ірина З.

250 грн/год
250 грн/год

Кандидат філологічних наук, викладач-методист, викладач вищої категорії. Стаж роботи у закладах освіти - 21 рік (школа, коледж, університет). Індивідуальною підготовкою учнів займаюся з 2006 року. Методичні, науково-методичні та власне наукові праці надруковані в Україні та за кордоном (у країнах Європи та Америки).

Ірина З. 4.5(відгуків: 1)

Кандидат філологічних наук, викладач-методист, викладач вищої категорії. Стаж роботи у закладах освіти - 21 рік (школа, коледж, університет). Індивідуальною підготовкою учнів займаюся з 2006 року. Методичні, науково-методичні та власне наукові праці надруковані в Україні та за кордоном (у країнах Європи та Америки).

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до олімпіад
Університетські курси
Спеціалізовані курси
10-11-й класи
Рівень C1-C2
Ділова та бізнес мова
Граматика
Рівень B1-B2
Для іноземців

Деталі про досвід викладання:

Порядність, гостинність, орієнтованість на діалог і порозуміння, підтримка. Прошу, якщо є змога, залишати персональну заявку, оскільки можу не встигнути відреагувати на потенційну в межах 1-2 годин.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Вінниця, Замостя, Стеценка
Онлайн:
Так

Про себе:

Добре володію методиками навчання та виховання. Висока результативність перебігу індивідуальних занять дає можливість учням, із якими я працювала індивідуально, продовжили здобуття вищої освіти в НаУКМА, КНУ ім. Т. Шевченка, у Київському університеті ім. Б. Грінченка, у ЧНУ ім. Ю. Федьковича, в Острозькій академії та ін.

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), кандидат наук (PhD), 2001
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Дар'я

4+

14.06.2023

Українська мова, Підготовка до ЗНО

4+

Викладач хороший. 

Схожі анкети

Галина Р. id: 163224

Галина Р.

Якісна підготовка до ЗНО ( НМТ) з української мови (за результатами НМТ- 2023 є омріяні 200 балів) та допомога учням 5-11 класів у засвоєнні необхідного навчального матеріалу за шкільною програмою.

5
250грн/год
Юлія Л. id: 162480

Юлія Л.

Нумо знайомитись! Моє ім'я Юлія Володимирівна. Я сертифікований тренер з української мови. Маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель української мови та літератури.

5
248-398грн/год
Тетяна К. id: 86792

Тетяна К.

Викладач української мови та літератури,веду розмовні мовні клуби , навчаю правильної та вишуканої української, поширюю моду на мовну грамотність, є енергійною та емоційною особистістю, вмію застосовувати інновації та впроваджую нові тенденції у навчання.

250грн/год
Світлана І. id: 77269

Світлана І.

Учитель української мови, риторики, ораторського мистецтва, тренер-практик

200грн/год
Лілія Г. id: 144567

Лілія Г.

Перегляньте відео-презентацію у кінці сторінки. Вчитися класно, цікаво і весело! Ми разом легко здолаємо перешкоди на шляху до поставленої мети.

200грн/год

Переглянуті репетитори

Олена О.

Ми - репетиторський центр, викладаємо математику для школярів і студентів, а також росiйську, iспанську та англiйську мови. Ми проводимо групові та індивідуальні заняття. -- Групові заняття (група до 4 людей) - 300 грн -- Індивідуальні заняття з викладачем - 500 грн. Швидка пiдготовка до ДПА та ЗНО.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори