Репетитор - Ольга П. id: 151500

Ольга П.

600 грн/год
600 грн/год

Вища музична освіта: ОНМА ім. Нежданової, освіта психолога ОНУ ім. Мечнікова. Навчаю слухати, чути, любити і поважати прекрасне. Індивідуальний підхід до кожного учня. Гарантований результат, за умови виконання учнем всіх завдань та правок.

Ольга П. 5.0(відгуків: 3)

Вища музична освіта: ОНМА ім. Нежданової, освіта психолога ОНУ ім. Мечнікова. Навчаю слухати, чути, любити і поважати прекрасне. Індивідуальний підхід до кожного учня. Гарантований результат, за умови виконання учнем всіх завдань та правок.

Предмети

Гра на гітарі

Гра на фортепіано

Музика

Сольфеджіо

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Одеса, Малиновський, 7 кілометр, Великий Дальник,вул.Маяцька
Онлайн:
Так

Про себе:

Познайомимося?)
Привіт мене звуть Ольга!
Я - музикант, професійний музикант. У світ музики прийшла ще коли мені не було 5 років. Випадково (думаю, це був подарунок долі) потрапила до класу фортепіано, а відтак і гітари. Затягнуло…
•Музична школа #7, м.Одеса 0-8 клас
•ОССМШІ ім.Столярського 9-11 клас
•ОНМА •ім.Неждановий бакалаврат, магістратура
• лауреат понад ста стаціонарних міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів;
• сотні сольних виступів та виступів у різних складах.

А тепер я сама виховую лауреатів музичних конкурсів і просто любителів музики вже цілих 7 (!)років.
Навчаю слухати, вчу чути музику, любити і поважати прекрасне.

А ще за плечима ОНУ ім.Мечникова, факультет психології, бакалаврат - це моя прекрасна підмога для основної діяльності 🎶

Працюю після 20:00 за тарифом +50%/год.

Освіта:
Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА), магістр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Ольга П.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Natasha

5+

09.10.2023

Гра на фортепіано, Базовий рівень

5+

Ольга - дуже зосереджена і запальна вчителька з великим досвідом. Кожний урок цікавий і наповнений різноманітними завданнями. Я насолоджуюся уроками і відчуваю покращення та задоволення. Дякую. ... більше»
Маргарита

5+

07.10.2023

Гра на гітарі, Репетитор для дітей

5+

Син навчається грі на гітарі у Ольги Сергіївни 3-й місяць. Можу сказати, що уроки збудовані дуже грамотно. Все чітко, структуровано. Ольга Сергіївна знайшла підхід до дитини з непростим характером. Прищеплює йому любов до музики, не лише до інструменту, а й до теорії. Бачу результати цієї роботи. Чудовий педагог. Вважаю, що нам пощастило. Дуже вдячна за терпіння і підхід.... більше»
Тетяна

5+

18.09.2023

Гра на гітарі, Репетитор для дітей

5+

Ольга Сергіївна Поваляєва - чудовий педагог. Легко знаходить спільну мову з учнем, доступно пояснює, мотивує показувати найкращі результати. Моя донька із задоволенням навчається грі на гітарі, вивчає сольфеджіо, кожного уроку чекає з нетерпінням.... більше»

Схожі анкети

Luka M. id: 179867

Luka M.

Вітаю, мене звуть Лука. Працюю викладачем 12 років. Закінчив Віденську консерваторію по класу фортепіано. Навчаю як дітей, так і студентів середніх та вищих музичних закладів.

5
500грн/год
Ірина Є. id: 91460

Ірина Є.

Педагог і музикант, виконавець з великим багажем знань і досвідом роботи за кордоном готова з радістю поділитися своєю майстерністю!

5
600грн/год
Віктор К. id: 163220

Віктор К.

Уроки вокалу та гітари для дітей та дорослих. Формат: онлайн, офлайн.

600грн/год
Поліна Г. id: 67310

Поліна Г.

Мене звати Поліна, мені 25 років та я викладач гри на фортепіано та бандурі. Такоє проводжу уроки вокалу, сольфеджіо, гармонії, теорії музики. Працюю з дітками, підлітками та дорослими. Використовую методики Мотнесорі, Карла Орфа. Маю ФОП, працюю офіційно, сплачую податки, оформлюю контракти про співпрацю з учнями (за бажанням).

5
500грн/год
Іван К. id: 149450

Іван К.

Викладач ОНМА ім. А.В. Нежданової, Мистецької школи №15 ім. Т.І. Боєвої, соліст Одеської обласної філармонії. Викладацький досвід понад 10 років.

5
500грн/год