Репетитор - Тетяна І. id: 152666

Тетяна І.

400 грн/год
400 грн/год

Привіт мене звуть Таня, і я викладач академічного та естрадного співу)

Тетяна І.

Привіт мене звуть Таня, і я викладач академічного та естрадного співу)

Предмети

Гра на фортепіано

Уроки вокалу

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Одеса, Приморський, Центр, Старопортофранківська 71б
Онлайн:
Так

Про себе:

Мене звуть Таня, і я викладач академічного та естрадного співу). Застосовую індивідуальний підхід до занять із дорослими та дітьми. На своїх уроках займаюся розвитком слуху, вокальним диханням, дикцією. Допомагаю опанувати навички акторської майстерності. Закінчила ОНМА ім. Нежданової, а також в Університеті ім. Ушинського. Я вважаю, що музична майстерність притаманна кожній людині, тому на своїх уроках я наполегливо навчатиму всіх охочих ним опанувати!

Освіта:
Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського, магістр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Катерина П. id: 158731

Катерина П.

Закінчила з відзнакою бакалаврат в Одеській національній музичній академії ім. А.В. Нежданової та Миколаївський коледж музичного мистецтва. Зараз продовжую своє навчання в академії в якості магістра. Займаюсь з дітьми і дорослими абсолютно різного рівня підготовки: від нуля до професійного рівня володіння інструментом.

5
400грн/год
Олександр Щ. id: 168486

Олександр Щ.

Запрошую на уроки вокалу та акторської майстерності дітей та дорослих. Я соліст, заслужений артист України Академічного театру музичної комедії їм.Водяного, стаж роботи більше 20 років.За цей час роботи в театрі я встиг побувати у різних амплуа, спробував різні техніки та стилі вокалу чому з радістю навчу і вас.

400грн/год
Юлія К. id: 48309

Юлія К.

Спеціалізація: фортепіано, теорія музики

450грн/год
Мирослава К. id: 99614

Мирослава К.

Уроки гри на фортепіано, сольфеджіо, теорія та історія музики Поясню дуже доступно і цікаво, музику граємо сучасну, ту, що подобається вам.

400грн/год
Катерина Г. id: 173601

Катерина Г.

Вчусь музиці вже 16 років, люблю навчатись і навчати музиці

400грн/год