Репетитор - Дар’я А. id: 155944

Дар’я А.

250 грн/год
250 грн/год

Репетитор з англійської мови та математики від початкового рівня і далі. Намагаюся максимально зацікавити та вмотивувати учнів до навчання.

Дар’я А. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор з англійської мови та математики від початкового рівня і далі. Намагаюся максимально зацікавити та вмотивувати учнів до навчання.

Предмети

Математика

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Знаю відмінно всі теми та з легкістю пояснюю їх учням.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю досвід у роботі з дітьми. Комунікабельна та привітна. Знаходжу підхід до будь-якої дитини, обожнюю проводити цікаві та корисні заняття за для максимального зацікавлення та мотивації учнів. Допомагаю учням з їх домашнім завданням, навчаю новим словам та граматиці, допомагаю у вирішенні всіх складнощі, пов‘язаних з вивченням мови або математики. У практиці використовую різні інтерактивні завдання, відео, ігри.
Чекаю Вас у мене на заняттях!

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), студент, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Natali

5+

30.08.2023

Математика, 5-6-й класи

5+

Відмінний репетитор, рекомендую. За місяць прогнали програму 5-го класу.... більше»

Схожі анкети

Наталія К. id: 161624

Наталія К.

Маю вищу освіту та досвід роботи як репетитором, так і у школі. Доступно пояснюю навчальний матеріал. Проводжу заняття із задоволенням та посмішкою.

5
200грн/год
Анастасія Ш. id: 176576

Анастасія Ш.

Привіт! Мене звати Настя, і я з радістю допоможу тобі у ефективному вивченні англійської мови в комфортній атмосфері!) Гарантую професійність та відповідальність у викладанні із застосуванням індивідуального підходу до кожного учня.

5
248-398грн/год
Дарина Х. id: 176815

Дарина Х.

Мене звати Дарина, і я є філологом та досвідченим перекладачем. Запрошую вас на захоплюючі уроки англійської мови, де кожен урок – це нова можливість вивчення та саморозвитку.

200грн/год
Марина Г. id: 132308

Марина Г.

Я дипломований викладач з математики, маю досвід понад 3 роки.

200грн/год
Віталій Д. id: 154052

Віталій Д.

Досвід репетиторства понад 10 років. З 2015 року займаюсь виключно репетиторством з математики. Доброзичливо відношусь і працюю з учнями будь-якого рівня підготовки.

5
248-358грн/год