Репетитор - Анна М. id: 158421

Анна М.

600 грн/год
600 грн/год

Допоможу зрозуміти і полюбити англійську. Навчаю тільки за перевіреними методиками та якісними матеріалами. Знаю як не втратити мотивацію та досягти поставлених цілей. Маю сертифікований рівень англійської C2 (склала кембриджський іспит CAE) і тебе навчу говорити як носій.

Анна М.

Допоможу зрозуміти і полюбити англійську. Навчаю тільки за перевіреними методиками та якісними матеріалами. Знаю як не втратити мотивацію та досягти поставлених цілей. Маю сертифікований рівень англійської C2 (склала кембриджський іспит CAE) і тебе навчу говорити як носій.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
TOEFL
Підготовка до олімпіад
Університетські курси
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Вступ за кордон
Граматика
5-6-й класи
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Деталі про досвід викладання:

Я використовую кембриджську методику викладання, що дає змогу будувати урок навколо реальних комунікаційних ситуацій і засвоювати інформацію через практику.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Крім навчання в університеті, я проходила курси, схвалені університетом Кембридж, навчалася у носіїв мови, проходила тренінги та вебінари. Працювала в онлайн школі, що базується в Норвегії. Завжди намагаюся тримати руку на пульсі інновацій у методиках викладання і сама ніколи не перестаю вивчати мову.
План занять розробляється індивідуально під ваш рівень і переваги. Також вважаю цілепокладання, одним з найважливіших компонентів роботи, який дає змогу учням досягати конкретних результатів, а отже, не втрачати мотивацію в процесі навчання.

Освіта:
Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Тетяна Ч. id: 96645

Тетяна Ч.

Дуже люблю англійську мову і допоможу поліпшити ваші навички із задоволенням. На даний час придаю у Великой Британії.

600грн/год
Тетяна К. id: 101366

Тетяна К.

Маєте бажання забути що таке мовний бар'єр і назавжди подолати страх спілкування англійською? Тоді я на Вас чекаю на своїх заняттях!

800грн/год
Дар'я Ш. id: 98521

Дар'я Ш.

Дуже люблю те, чим займаюся і намагаюся постійно вдосконалювати свої знання. Доступно пояснюю складні теми.

5
500грн/год
Юлія А. id: 179449

Юлія А.

Проводжу ефективні онлайн уроки, 10 років досвіду, з них - 6 років роботи з іноземцями різних країн Європи + різного віку. Досвід роботи у міжнародній Європейській компанії та Американській. Індивідуальний підхід до кожного учня, виходячи з вашої мети.

700грн/год
Ольга А. id: 162401

Ольга А.

Запрошую Вас до власної мовної школи у рамках індивідуальних та міні-групових занять. Люблю свою роботу та роблю її ефективно та завжди результативно. Працюю за авторськими оригінальними методиками, перевіреними роками, але також завжди відкрита для пропозицій та побажань.

500грн/год

Переглянуті репетитори

Ярослав Я.

Кандидат біологічних наук. Перший розряд з шахів.

200 грн/год

Всі переглянуті репетитори