Репетитор - Анна С. id: 158498

Анна С.

450 грн/год
450 грн/год

Привіт, мене звати Анна і я сертифікований викладач англійської мови міжнародного рівня (CELTA). Живу та працюю у Великій Британії та навчаю «живій» справжній англійській мові. Після отримання в Лондоні кваліфікації з викладання англійської мови CELTA Кембриджського університету, я успішно провела понад 2000 онлайн уроків.

Анна С.

Привіт, мене звати Анна і я сертифікований викладач англійської мови міжнародного рівня (CELTA). Живу та працюю у Великій Британії та навчаю «живій» справжній англійській мові. Після отримання в Лондоні кваліфікації з викладання англійської мови CELTA Кембриджського університету, я успішно провела понад 2000 онлайн уроків.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
TOEFL
Підготовка до олімпіад
Університетські курси
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
До співбесіди в посольстві
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Ділова та бізнес мова
Носій мови
Вступ за кордон
Граматика
Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
5-6-й класи
Підготовка до ДПА (4 клас)
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
IELTS

Деталі про досвід викладання:

Досвідчений сертифікований викладач англійської мови (CELTA, IH London)
Hands-on experience (проживаю та працюю в Великобританії)
Досвід викладання з 2010 року (очно), онлайн з 2014

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

12 років прогресивного досвіду роботи з студентами з усього світу. Підготовка до іспитів, розмовна англійська, ділова англійська. Активне навчання, засноване на практичних заняттях, в яких теорія вивчається постійно параллельно із застосуванням в практиці. Особливу увагу приділяю розмовним навичкам, вживання сучасної англійської мови. Тільки індивідуально підібрані матеріал в залежності від цілей студента. Немає необхідності купувати підручники, матеріал буде надано викладачем. Працюю на результат і спонукаю учнів поглиблюватись у мову. Зі мною з легкістю можна підготуватися до іспитів, співбесід та подорожей до англомовних країн.
З 2014 року успішно готую студентів до складання ЗНО з англійської мови (середній бал 179, найвищий 196). Можливе навчання з "нуля".

Look forward to seeing you in my class.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2009
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Кожен новий учень ставить мені одне й те саме запитання: «Як вивчити мову? Начебто вчимо, а результату немає». Або, таке запитання: «А коли я вивчу мову?» Отже поговоремо про "Як", "Коли" і "Навіщо".

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Дарина З. id: 134411

Дарина З.

Привіт! Я Дарина,репетитор англійської мови, яка прагне допомогти учням досягти успіху. авдки сертика TESOL і досвіду я створюю сприятливе навчальне середовище. Моїми викладачами в університеті є відомі в Європі лінгвісти, що дає мені можливість отримати найкращі поради та знання з англійської лінгвістики.

5
400грн/год
Марина Т. id: 110517

Марина Т.

Марина, потенційна вчителька , яка привиє вашій дитині любов до навчання і вивчення мов , а дорослим допоможе іти тільки вперед!

500грн/год
Олександра К. id: 179512

Олександра К.

Мене звати Олександра. Працюю викладачем вже більше 3 років. Власна методика викладання, яка спрямована на прогресивний та успішний результат ,заохочення учня до уроків. Займаюсь онлайн або в офісі.

400грн/год
Уладзімір К. id: 136638

Уладзімір К.

Сертифікований репетитор англійської мови з досвідом роботи в ІТ

400грн/год
Софія М. id: 173441

Софія М.

Привіт! Мене звати Софія, і я з радістю хочу стати твоїм репетитором-другом, який допоможе тобі сприймати англійську, як другу рідну мову. В 2018 році була учасником програми Flex (програма обміну студентами). Досі, я учасник програми EngIn.

400грн/год