Репетитор - Олена Ш. id: 160590

Олена Ш.

700 грн/год
700 грн/год

Мене звати Олена, я професійний художник та архітектор-дизайнер і я допоможу вам ефективно підготуватися до вступу у ВУЗ завдяки перевіреним методикам та власним лайфхакам.(Всі мої учні отримали найвищі бали на творчих конкурсах!) Допоможу створити власне унікальне портфоліо. Разом ми легко опануємо креслення, а діти закохатися у процес малювання.

Олена Ш. 4.8(відгуків: 3)

Мене звати Олена, я професійний художник та архітектор-дизайнер і я допоможу вам ефективно підготуватися до вступу у ВУЗ завдяки перевіреним методикам та власним лайфхакам.(Всі мої учні отримали найвищі бали на творчих конкурсах!) Допоможу створити власне унікальне портфоліо. Разом ми легко опануємо креслення, а діти закохатися у процес малювання.

Предмети

Живопис

Малювання

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська, Коцюбинське, Микільська Борщагівка

Солом'янський

Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора

У викладача:
Київ, Солом'янський, Відрадний, Гавела
Онлайн:
Так

Про себе:

Ми знайдемо зручний для Вас час та малюватимемо і архітектурні об'єкти, і людей, і портрети, і тварин, а також пейзажі та натюрморти.
Власний багаторічний досвід роботи допомагає оптимальним шляхом дістатися бажаного вами результату.
Ми легко знайдемо спільну мову, будь Ви дитина, підліток чи дорослий. Заняття насичені позитивною та активною атмосферою.

Освіта:
Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА), магістр, 2000
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Олена Ш.

4.8/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

0

5+

2

Людмила

4+

07.03.2024

Малювання, Базовий рівень

4+

Співпрацею з репетитором задоволена.... більше»
Альона

5+

21.06.2023

Малювання, Базовий рівень

5+

Олена - чудова репетиторка та надзвичайно приємна людина! Доступно та чітко пояснює процес, полегшує роботи лайфхаками з власного досвіду. ... більше»
Юлія

5+

29.04.2023

Живопис, Малювання, Репетитор для початківців

5+

Олена Олегівна навчає мою доньку. Вже на першому занятті отримали результат. Талановитий, досвідчений викладач. Щира і добра людина. Дитина задоволена. Знання отримує на 100%. Рекомендую!!! Бажаю успіху)))... більше»

Схожі анкети

Валерія Р. id: 155766

Валерія Р.

Мене звуть Валерія, маю досвід малювання у різних стилях 6 років. Пишу олією, гуаш, акрил, графіка, розписую одяг. Здобую вищу освіту в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА). У рамках навчання, практики маю навички: пластичної анатомії, композиції, академ. малюнок, академ. живопис, робота з цвітінням.

700грн/год
Максим К. id: 174976

Максим К.

Створюю навчальне середовище, де студенти розвивають власний художній голос та вміння виражати творчі ідеї. Маю досвід роботи з учнями різного рівня підготовки. Программу навчання підбираю виходячі з навичок студента. Готую майбутніх студентів до вступу в ВУЗ. Розвиваю технічні вміння та надаю можливість експериментувати з власним художнім стилем.

600грн/год
Марина Л. id: 158193

Марина Л.

Я професійний художник викладач! Зі мною ти забудеш фразу: " Хочу намалювати одне, а виходить зовсім інше!!!" Отримаєш круті результати вже через 2 місяці🔥. Розкриття власного стилю, вступ до ВУЗу на бюджет з ПЕРШОГО разу. Освоїмо рисунок, живопис, композицію, графічний дизайн завдяки моїй сучасній методиці навчання😉. Чекаю саме на тебе!!!

5
800грн/год
Ангеліна З. id: 78265

Ангеліна З.

Ебру Майстер. Художник водної анімації. Майстер-класи з малювання на воді

700грн/год
Ірина Р. id: 43154

Ірина Р.

Я практикуючий художник-дизайнер, ділюсь зі своїми учнями досвідом в галузі дизайну, проводжу заняття з малюнку, живопису, впродовж 15 років. Мною розроблені курси з підготовки до вступу в КНУБА, КНУТД, коледж КНУТД, КДАДПМД ім. М. Бойчука, МАУП. Курс з підготовки професійного портфоліо до вступу в Польсько-Японську Академію в Варшаві (PJATK).

5
600грн/год