Репетитор - Олександр П. id: 162624

Олександр П.

200 грн/год
200 грн/год

Привіт!❤️ Мене звати Олександр, мені 18 років. Зі сфер основних інтересів у мене є історія та політика. Наразі я студент ЧНУ та лідер історичного медіа " Ukraine History", яке охоплює вже 75 000 читачів на різних платформах. Водночас проводжу різні лекції на тему історії та розуміння історичного процесу. Зараз виділяю більше часу на репетиторство.

Олександр П.

Привіт!❤️ Мене звати Олександр, мені 18 років. Зі сфер основних інтересів у мене є історія та політика. Наразі я студент ЧНУ та лідер історичного медіа " Ukraine History", яке охоплює вже 75 000 читачів на різних платформах. Водночас проводжу різні лекції на тему історії та розуміння історичного процесу. Зараз виділяю більше часу на репетиторство.

Предмети

Історія України

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

"Викладати історію треба просто" - мої головні слова, які я намагаюся донести кожному учню, готуючи його до ЗНО, ДПА. Моєю методикою є донести історію як процес, а не як збірник дат чи імен. Ця перевага допоможе не тільки скласти іспити, а й зрозуміти історію як процес в глобальному контексті. Така історія послугує компасом для розуміння в сучасному світі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Привіт!❤️ Мене звати Олександр, мені 18 років. Зі сфер основних інтересів у мене є історія, політика. З інших - маркетинг, археологія, нумізматика, велоспорт. Наразі я студент ЧНУ 1 курсу спеціальності" історія та археологія" та лідер історичного медіа " Ukraine History", яке охоплює вже 75 000 читачів на різних платформах.

У 2022 році я зміг об'єднати команду з 16 людей, які готові популяризувати приховані сторінки нашої історії. За 2 роки ми змогли зробити понад 450 статей у соцмережах, провести понад 20 прямих етерів з відомими проєктами та набрати авдиторію у розмірі 75.000 читачів, серед яких є відомі особистості, такі як: Ярмак, Андрій Хливнюк, Володимир Остапчук та інші. В рамках нашого проєкту ми співпрацювали з відомими медіа: “УІНП”, “Свідомі”, “Bihus.inho”, а також співпрацювали з міністерством культури та інформаційної політики. Брали інтерв'ю у Ярослава Грицака, Олександра Педана, Володимира В'ятровича, а також спільно із медіа " Суспільне Чернівці" поговорили з "Квіткою" - зв'язковою УПА, якій 101 рік


Водночас проводжу різні лекції з історії, щоб розкрити значення історичних процесів на формування модерного світу. Одні з них: " Золотий Вересень 1939 року - радянська окупація заходу України", " Де почалася, там і закінчиться російсько-українська війна: Крим", " Чому зазнала поразки українська революція?"

Зараз виділяю більше часу на популяризацію історії, оскільки це той момент, коли треба історію популяризувати серед молоді та робити її цікавою! Хочеш бути свідомим, бути завжди на крок попереду щодо знань і мислити глибше, ніж більшість? Пишіть

Освіта:
Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), студент, 2026
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

"Викладати історію треба просто" - мої головні слова, готуючи до ЗНО з історії України учнів

Предмет:

Історія України

Ціна

200 грн/год

Схожі анкети

Олександр С. id: 140836

Олександр С.

Індивідуальні заняття з англійської мови та Історії України. Досвід проведення індивідуальних занять більше 8 років. Лекгко знаходжу спільну мову з людьми, моделюю навчання виходячи з вікових особливостей та індивідуальних здібностей дітей та дорослих. Можливе заняття онлайн.

5
200грн/год
Наталія К. id: 117143

Наталія К.

Я працюю в школі. Паралельно займаюся репетиторством. Добре знайома і зі шкільною навчальною програмою, і з програмою ЗНО. Вже 8 років готую учнів до ЗНО. Два останні роки працюю онлайн

5
248-398грн/год
Вікторія С. id: 167586

Вікторія С.

Закінчила магістратуру з відзнакою!Працюю вчителем уже 7 років. Готую до ЗНО та НМТ з нуля. Найвищий бал 2021 р. - 195., 2022 р. - 200 балів!

250грн/год
Анастасія К. id: 97166

Анастасія К.

Професійно та відповідально допомагаю розвивати дитячі здібності, завдяки сучасним методикам та знанням дитячої психологію - навчаю!

5
200грн/год
Тетяна І. id: 139473

Тетяна І.

Доступно пояснюю матеріал. Використання різнопланових матеріалів. Учні отримають високі результати. Всі навчальні матеріали пересилаю учням, сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Це презентації, історичні пам'ятки, портрети історичних особистостей, різнопланові тренажери .

220грн/год

Переглянуті репетитори

Дарина Д.

120 грн/год

Всі переглянуті репетитори