Репетитор - Mарія К. id: 164666

Mарія К.

400 грн/год
400 грн/год

Мене звуть Маша, мені 22 роки і я обожнюю вчитися. Але я вважаю, що навчання має приносити задоволення, а не тільки знання. Я закінчила університет з відзнакою, хоча ніколи не змушувала себе щось робити. Вміння вчитися можна застосувати будь-де. Давайте разом опановувати його!

Mарія К. 5.0(відгуків: 5)

Мене звуть Маша, мені 22 роки і я обожнюю вчитися. Але я вважаю, що навчання має приносити задоволення, а не тільки знання. Я закінчила університет з відзнакою, хоча ніколи не змушувала себе щось робити. Вміння вчитися можна застосувати будь-де. Давайте разом опановувати його!

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Підготовка до школи

Правознавство

Юриспруденція

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Я самого першого класу я покохала українську мову ( до того я жила у російськомовному середовищі), згодом я закохалась і в українську літературу. Зі мною ви (чи ваша дитина) буде не просто робити вправи або писати диктанти. Ми будемо відкривати світ української мови, тренувати уяву, поповнювати словниковий запас, читати, писати вірші! У свої роки я здала 3НО з Української мови на 196 балів не займаючись додатково.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Набридло просто робити вправи, але нічого не запамʼятовувати? Хочете не боятися говорити і сформувати правильну базу для подальшого вивчення? Ми будемо дивитися ролики, писати, читати мега цікаві книжки, говорити і розбирати де і як може знадобитися англійська мова. Буде дуже цікаво!

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Головна навичка, яка потрібна дитині - це вміння вчитися. тоді все буде даватися просто, а головне - жити буде цікаво. На наших уроках ми будемо поринати в світ навчання цікаво, але ефективно. Я використовую інтегративний метод для того, щоб дитині було перш за все приємно вивчати основи перед школою. Ми будемо намагатися зробити так, аби дитина мріяла скоріше піти до школи аби отримати нові знання.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Право оточує нас усюди. Але важливо не вчити закони напамʼять, а вміти ними користуватися. Хочете навчитися розв'язувати складні кейси, правильно розвʼязувати задачі, писати круті тези і статті? Хочете розбиратися у базі так, що 5
з кожного предмету вам гарантована? Тоді вам до мене!

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я люблю вчитися. Я закінчила університет і зараз опановую нову професію. А ще вчу нову мову. Але я вірю, що аби справі пізнати якусь тему, потрібно вчити когось іншого. Тому аби тренувати свої мізки і не забути того, що я вже знаю, я тут.

Чому я хочу займатися з дітьми? Тому що я знаю як важливо зробити дитину зацікавленою. У свої 9 років я видала книгу з дитячими казками і рецептами. Бо мене зацікавили в тому, щоб писати. Цю навичку я хочу поширювати далі. Я шукаю індивідуальний підхід і підбираю матеріали спеціально для вашої дитини.
Чому хочу займатися з дорослими? Бо з ними ми можемо розбирати супер
актуальні і серйозні теми. Ми можемо жартувати, сміятися, але при цьому кожного уроку кожен з нас (і я також) буде виходити з новими знаннями.

У нас на уроках буде дружня атмосфера, де моїм головним завданням буде зробити так, аби вам було комфортно. Варто того, аби спробувати?

Освіта:
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Mарія К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

4

Антоніна

5+

23.01.2024

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Неймовірно класно пояснює, дуже яскраво, дуже живо! Підбирає теми, які будуть цікаві/актуальні. Враховує особливості 🔥... більше»
Ірина

5+

02.10.2023

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Дуже задоволені викладачем. Марія готує заняття під кожного учня, враховуючи всі моменти, які необхідно пропрацювати. Цікаво подає матеріал, орієнтована на результат. Дитина з задоволенням приєднується до уроків, підтягнула свій рівень знань. Марія не тільки гарний викладач, а і уважна та чуйна людина, яка вболіває за своїх учнів. Рекомендуємо! ... більше»
София

5+

28.09.2023

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Все заняття проходило шикарно, все дається дуже добре, як вчитель добре пояснює і зрозуміло, дуже приємна людина.... більше»
Тетяна

5+

28.09.2023

Англійська мова, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Репетитор для дітей

5+

Марія займається з дитиною місяць. Заняття проходять в зручний для нас час, дуже кваліфіковано та відповідно до наших потреб. Сучасний стиль викладання, уважність до дитини, бажання навчити. Дитині дуже подобаються, з нетерпінням чекає уроки. РЕКОМЕНДУЮ!... більше»
Вадим

5

27.09.2023

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Все чудово! Все підходить, подобається методика викладання. Репетитора рекомендую!... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Поліна С. id: 171118

Поліна С.

Вітаю. Мене звати Поліна. Я викладаю 3 іноземні мови: польську, англійську та німецьку. Зараз проживаю в Німеччині та вільно розмовляю німецькою мовою, буду рада навчити вас. Також жила в Польщі і також вільно розмовляла з жителями, з викладачами та різними державними установами. Буду рада знайомству та спільній роботі.

400грн/год
Олександра Х. id: 115692

Олександра Х.

Викладач та перекладач англійської та іспанської мов. Досвід викладання - більше 5 років.

400грн/год
Аліна Щ. id: 69110

Аліна Щ.

Твій кращий вчитель англійської мови! Я закохана в англійську більше 9-ти років! Вивчила мову з носіям мови, допоможу і тобі!

400грн/год
Євгенія М. id: 66206

Євгенія М.

Викладаю англійську індивідуально та у міні групах, всім віком від 5 до 50+++. Розмовна мова, граматика, підготовка до тестів ДПА, ЗНО, IELTS

5
400грн/год
Діана Т. id: 121994

Діана Т.

Я лікар-інтерн. Вже 4 роки вивчаю англійську і також вільно володію російською та українською мовою. Маю високий рейтинговий бал, що дає мені можливість викладати як для вітчизняних студентів так і для іноземних студентів медиків та ділитись знаннями в доступній та зрозумілій формі.

350грн/год