Діана Глинянюк
Англійська (С1), німецька (С1), здобула ступінь бакалавра КНУВС, продовжую навчання в Німеччині. Працюю з учнями середньої та старшої школи, студентами.
Англійська (С1), німецька (С1), здобула ступінь бакалавра КНУВС, продовжую навчання в Німеччині. Працюю з учнями середньої та старшої школи, студентами.
Математика
Англійська мова
Німецька мова
Математика
Рівні викладання
Деталі про досвід викладання:
Заняття з математики я проводжу на інтерактивній дошці Міро з використанням графічного планшета й пера. Таким чином учень одразу бачить процес розв'язання задачі. За наявності в учня пера (наприклад, від iPad), він/вона зможе писати на дошці одночасно зі мною, що дуже круто і нагадує звичайне заняття у класі!
Англійська мова
Рівні викладання
Деталі про досвід викладання:
Я — вчитель англійської мови з акцентом на практичне використання мови в повсякденному житті. Мій рівень англійської - С1. Проживаючи за кордоном, я розумію, як важливо вміти вільно спілкуватися іноземною мовою у реальних ситуаціях — саме цьому я і навчаю. На заняттях ми зосереджуємося на живому спілкуванні. Я використовую інтерактивну дошку Miro, де всі матеріали зручно організовані: зображення, вправи, картки та аудіо.
Німецька мова
Рівні викладання
Деталі про досвід викладання:
Я — вчитель німецької мови з досвідом викладання та проживанням у Німеччині. Мій рівень німецької - С1, а моя мета — навчити студентів не лише граматики, а й живого, справжнього спілкування німецькою. Ми працюємо на дошці Miro, де всі матеріали структуровані та зручні у використанні.
У 2026 році я здобула кваліфікацію вчителя англійської мови та літератури, німецької мови закладу загальної середньої освіти у Карпатському національному університеті імені Василя Стефаника.
На даний момент продовжую навчання у Німеччині, здобуваючи кваліфікацію вчителя англійської мови та математики.
Я навчалась протягом одного семестру за кордоном на програмі академічного обміну Erasmus+, де розширила свій світогляд, удосконалила мовні навички та побачила відмінні техніки викладання на власному досвіді.
Оскільки я зараз живу також за кордоном, англійська та німецька - мої незамінні друзі щодня. Зі мною ви навчитеся говорити живою мовою, розуміти діалекти та акценти та відчувати себе впевнено у спілкуванні з іноземцями. Я допоможу вам подолати мовний бар'єр, удосконалити вимову та опанувати сучасну лексику, яку справді використовують у щоденному житті.
Про навчання:
Заняття я організовую на інтерактивній дошці Miro, що дозволяє урізноманітнити роботу з підручником і зробити уроки більш динамічними та залученими. На дошці можна розміщувати відео, інтерактивні ігри, тести, а також будь-які візуальні матеріали. Завдяки функції спільного доступу в реальному часі, учень і я можемо працювати разом онлайн так, ніби перебуваємо в одній аудиторії — це сприяє кращій взаємодії, увазі та ефективному засвоєнню матеріалу.
Вдосконалення граматики англійської мови влітку
Предмет:
Англійська мова
Ціна
700 грн/год
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
2
0
3
0
4
0
4+
0
5
1
5+
1
5+
Англійська мова, Підготовка до НМТ (ЗНО)
5+
5
Англійська мова, Підготовка до НМТ (ЗНО)
5
серп. 11-серп. 17, 2026