Репетитор - Юлія Щ. id: 165172

Юлія Щ.

270 грн/год
270 грн/год

Репетитор української мови та літератури. Допомагаю учням розв'язати їх проблеми у засвоєнні матеріалу.

Юлія Щ.

Репетитор української мови та літератури. Допомагаю учням розв'язати їх проблеми у засвоєнні матеріалу.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Заняття з учнями відзначаються особливим підходом до дітей. Зокрема, поясненням матеріалу різними шляхами з урахуванням індивідуального сприйняття дитини. За потреби застосовую в роботі інтерактивні цікавинки (презентації, тренувальні вправи тощо).Здійснюю підготовку до ЗНО, НМТ.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Дніпро, Амур-Нижньодніпровський, Амур, Приміська
Онлайн:
Так

Про себе:

Студентка, продовжую навчання, проте вже 2 рік, готую діток до ЗНО, НМТ і просто допомогаю учням засвоювати предмет. Різними способами пояснюю інформацію, якщо дитина не розуміє. Підтримую дружню атмосферу під час роботи. Полюбляю свою справу і дітей. Намагаюся знайти підхід до кожного. Головна ціль мого заняття з дитиною полягає у засвоєнні нею навчального матеріалу з української мови чи літератури. Розробляю заздалегідь тренувальні завдання, щоб дитині було легше осягнути те, що викликає в неї питання.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), бакалавр, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Схожі анкети

Юлія М. id: 83310

Юлія М.

Репетитор з історії і права. Готую дітей і дорослих, підготовка до ЗНО. Додаткова допомога навчанні з української та англійської мови.

300грн/год
Уляна П. id: 154660

Уляна П.

Привіт! Я твій викладач української мови😌 Запрошую на заняття👍🏻

250грн/год
Ірина М. id: 149218

Ірина М.

Закінчила університет з відзнакою. Вже понад трьох років працює в освіті. Свій предмет люблю, добре володію фактичним матеріалом. Завжди знаходжу спільну мову з людьми. Маю досвід роботи у підготовці до ЗНО та ДПА. Загальний стаж роботи 6 років.

250грн/год
Вікторія П. id: 117295

Вікторія П.

Великий досвід роботи (більше 15 років). У своїй роботі використовую сучасні засоби навчання (онлан-тести, інтерактивні технології, наочність). Основні принципи роботи з учнями: індивідуальний підхід, вимогливість, доступність, націленість на результат, використання сучасних методик і технологій. Можливе онлайн-навчання.

250грн/год
Ілона С. id: 24379

Ілона С.

Стану надійним помічником тому, хто ​прагне успішно скласти ЗНО; хоче "оновити" знання для повсякденного вживання; для іноземців (вивчення з "нуля").

5
250грн/год