Репетитор - Максим Б. id: 165850

Максим Б.

250 грн/год
250 грн/год

🞄 Студент Факультету прикладної математики НТУУ "КПІ" 🞄 Навчаю математики 7-11 класів 🞄 Готую до ДПА/ЗНО 🞄 Графік занять регулюється 🞄 Працюю в Zoom, Discord, Google meet та інших платформах 🞄 Спілкування відбувається в Telegram та Viber

Максим Б. 5.0(відгуків: 4)

🞄 Студент Факультету прикладної математики НТУУ "КПІ" 🞄 Навчаю математики 7-11 класів 🞄 Готую до ДПА/ЗНО 🞄 Графік занять регулюється 🞄 Працюю в Zoom, Discord, Google meet та інших платформах 🞄 Спілкування відбувається в Telegram та Viber

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи
Алгебра
Геометрія

Деталі про досвід викладання:

Наявність часу та бажання - необхідні й достатні умови для успішного навчання. Змістовно та без "води" розповідаю теорію, за якою слідує багато практики. Співпраця зі мною - впевнене володіння знаннями з математики в майбутньому!

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я прагну бути репетитором, що закладе основи розуміння математики вцілому. Зубріння й навчання за жорсткими правилами - табу. Кожна людина має свою швидкість мислення, обробки та засвоєння інформації - це те, на що я спираюсь у роботі. Прогалини в знаннях не заповнюються похапцем: вони зникають послідовно з появою знань. Циклічність та сталий темп у навчанні стануть ключем до опанування шкільного курсу математики без "каші" в голові.

Репетитор - не лише знавець свого предмету. Це передусім людина. Думка клієнта завжди важлива: умови співпраці змінюватимуться за необхідності. Важливим аспектом моєї роботи є створення сприятливої атмосфери проявом взаємоповаги одне до одного.

До зустрічі на уроці!

Все буде Україна!

Освіта:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ КПІ), студент, 2026
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Підвищення рівня знань з курсу математики старшої школи

Предмет:

Математика

Ціна

250 грн/год

Підвищення рівня знань здобувача освіти 7-9 класів з нуля (і не тільки)!

Предмет:

Математика

Ціна

250 грн/год

Комплексна підготовка до ДПА 2024 з нуля і не тільки! (онлайн)

Предмет:

Математика

Ціна

250 грн/год

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

4 відгуків про Максим Б.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

1

Нікіта

5

03.04.2024

Математика, 7-9-й класи, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Гарний репетитор. Все сподобалось.
Алла

5

05.12.2023

Математика, 7-9-й класи

5

Максим хороший репетитор з математики.
Алла

5

20.11.2023

Математика, 10-11-й класи

5

Наш репетитор гарний, просто моя дитина дуже відстала по програмі, тому, мабуть, всім складно! Будемо співпрацювати далі!
Яна

5+

12.10.2023

Математика, 7-9-й класи, 10-11-й класи

5+

Репетитора знайшли з допомогою модератора, за що дуже вдячні сайту. Сумніви були рівно до моменту телефонної розмови з Максимом, під час якої стало зрозуміло, що треба погоджуватися)) Ну дуууже відповідальний викладач. Син задоволений. Матеріал викладається доступно та цікаво. Вимогливий. Раджу до співпраці.

Схожі анкети

Вероніка В. id: 37558

Вероніка В.

Репетитор з математики. Займаюся підготовкою до ДПА (9 клас), покращую та (за потреби) поглиблюю знання з математики учнів 5-11 класів.

5
200грн/год
Валентин Т. id: 159309

Валентин Т.

Вітаю! Мене звати Валентин. Навчаюсь на 4 курсі НТУУ "КПІ - ім. Ігоря Сікорського". Маю досвід викладання в онлайн школі (МатЦеПросто) більше року. Люблю математику і непогано залучаю учнів до роботи.

250грн/год
Марина Л. id: 92815

Марина Л.

«Репетитор з математики»

250грн/год
Наталія  Є. id: 142325

Наталія Є.

Мене звуть Катерина. Я як ніхто розумію наскільки важливими є правильні підходи до навчання та методи, які потрібно застосовувати.

200грн/год
Катерина С. id: 92953

Катерина С.

Мене звати Катерина. Я студентка Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Викладаю математику и біологію.

5
250грн/год

Переглянуті репетитори

Аліна А.

Бондар Аліна Миколаївна: викладач німецької та англійської мов.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори