Репетитор - Анастасія О. id: 166396

Анастасія О.

200 грн/год
200 грн/год

Я-студентка факультету філології та журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Репетитор української мови та літератури( англійської мови).

Анастасія О. 5.0(відгуків: 2)

Я-студентка факультету філології та журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Репетитор української мови та літератури( англійської мови).

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Місця занять

В учня:

Вінниця:

Тяжилів, Замостя, Центр

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю досвід у формуванні навчальної програми для домашнього навчання. Готова поділитися своїми навичками. Практикую різні форми та методи отримання знань. Маю індивідуальний підхід до кожного учня. Проводжу заняття онлайн/офлайн, що є зручним форматом для тих, чи інших дітей.

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), студент, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Анастасія О.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Валентина

5+

22.11.2023

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Анастасія – чудовий викладач та справжній майстер своєї справи! Відразу знайшла спільну мову з донькою. Я дуже вдячна Анастасії за якісні знання, які отримує моя дитина, вдячна за те, що змогла зацікавити доцю в вивченні англійської мови. З першого заняття одразу розумієш, що людина працює за покликанням. Також дуже подобається легкість спілкування з вчителем, пунктуальність, терплячість та наполегливість. Ми однозначно будемо продовжувати співпрацю.... більше»
Ліля

5+

16.10.2023

Англійська мова, 5-6-й класи

5+

Вкотре хочу подякувати команді «Buki», що допомогли знайти чудового репетитора. Найкращі та найщиріші відгуки висловлюємо для Анастасії, яка стала чудовим помічником та наставником для 10-річного Вови. Дуже відкрита, щира, комунікабельна, працьовита, результативна, з цікавим підходом до занять з кмітливим та непосидючим пʼятикласником. Вони швидко знайшли спільну мову, дитина зацікавлена і найголовніше- охоче займається. Юна, але з великим багажем знань. Дякуємо нашій Настусі і бажаємо високих р... більше»

Схожі анкети

Олександра Я. id: 134488

Олександра Я.

Викладач, яка находить спільну мову із кожним. Уроки англійської мови - інформативні, цікаві, пізнавальні.

250грн/год
Софія К. id: 178198

Софія К.

Привіт, мене звати Софія. Я викладаю англійську не так давно, але для мене проводити час "за уроками" стало цікавим та не нудним заняттям. Я люблю працювати з підлітками, тому що такої креативності та бажання до навчання немає більше ні у кого. Використовую технології на повну, тому уроки будуть цікавими, веселими та щирими.

220грн/год
Єлизавета К. id: 107097

Єлизавета К.

Студентка ДонНу- 19 років Допомагаю виконувати домашні завдання (всі гуманітарні предмети: укр. мова, англ. м, літ. читання) Працюю в школі

200грн/год
Тетяна Г. id: 174792

Тетяна Г.

Вітаю вас, як репетитора початкових класів! Робота репетитора це важлива та відповідальна роль, оскільки ви можете значно вплинути на навчання та розвиток дітей. Якщо у вас є питання або ви шукаєте поради щодо викладання певних предметів, методик навчання, підготовки до уроків або будь-якої іншої теми, я буду радий допомогти вам.

250грн/год
Анна Б. id: 133125

Анна Б.

Вимоглива та відповідальна, бо працюю задля результату.

4.8
200грн/год