Репетитор - Ірина Н. id: 1695

Ірина Н.

250 грн/год
250 грн/год

Репетиторський центр запрошує на заняття (індивідуальні та групові заняття з математики, алгебри і геометрії; підготовка до ДПА, ЗНО).

Ірина Н. 5.0(відгуків: 4)

Репетиторський центр запрошує на заняття (індивідуальні та групові заняття з математики, алгебри і геометрії; підготовка до ДПА, ЗНО).

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Репетиторський центр запрошує на заняття з математики (індивідуальні та групові заняття з математики, алгебри і геометрії; підготовка до ДПА та ЗНО). Зручне розташування (центр міста). У нас весело, затишно, комфортно!

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Репетиторський центр запрошує на заняття з математики (індивідуальні та групові заняття з математики, алгебри і геометрії; підготовка до ДПА та ЗНО). Зручне розташування (центр міста). Заняття проходять у невимушеній, теплій та дружній атмосфері. Адже через щирість, підтримку та креатив робота з сучасним поколінням буде ефективною та плідною.
У нашому центрі навчають не лише основним поняттям математики, а й формують уміння застосовувати ці знання у житті, допомагають розвивати абстрактне мислення, шукати раціональні підходи до вирішення задач.
У нас весело, затишно, комфортно!

Освіта:
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, магістр, 2015
Вік:
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

4 відгуків про Ірина Н.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

2

Владислав

5+

18.04.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Дякую компанії за допомогу. Репетитор сподобалась. Вдалося досягти мети. Рекомендую.
Колошнюк Софія

5+

01.04.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Я дуже задоволена, що саме Наталія мій репетитор, чудово все пояснює і все розумію.
Альона

5

30.04.2016

Математика, 7-9-й класи

5

Роботою репетитора задоволені, адже доньці Вікторії вдалось покращити оцінки. Ірина Ігорівна займалась з донькою за програмою 6 класу, доступно пояснювала матеріал. В кінці року отримали оцінку 10 балів, це дуже достойний результат. Репетитор спокійна та урівноважена.
Лілія

5

09.03.2016

Математика, 7-9-й класи

5

Репетитор підійшла нашій доньці Олександрі. Співпраця була нетривалою, оскільки не дуже підходило місцерозташування. Але в цілому Ірина Ігорівна справила на нас позитивне враження.

Схожі анкети

Олена Б. id: 132829

Олена Б.

Проводжу заняття з математики для учнів 5-9 класів. Викладаю українською. Якісна підготовка до контрольних, олімпіад.

5
248-358грн/год
Лариса К. id: 165029

Лариса К.

З 2009 року працюю вчителем фізики та математики. При роботі використовую індивідуальний підхід до кожного учня. Враховую побажання і потреби своїх учнів. На заняттях застосовую інтерактивні методи навчання, які стимулюють учнів до вивчення предмета.

5
250грн/год
Анастасія Я. id: 167149

Анастасія Я.

ПІДГОТУЮ ВАШУ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ! Проводжу заняття з англ.мови,української мови, читання,математики. Легко подаю матеріал для зрозуміння дітлахам. Проводжу заняття онлайн, так і офлайн. Вмію знайти підхід до дітей. Займаюсь репетиторством з 16 років.

200грн/год
Анастасія Г. id: 158598

Анастасія Г.

Привіт, я Настя ☺️ Комунікабельна і завжди рада новим знайомствам. Люблю математику та хочу, щоб ти теж її полюбив. Тому давай вивчати її разом😊

5
248-358грн/год
Юрій М. id: 5162

Юрій М.

Хочете вчитися, звертайтеся! Не хочете вчитися, не турбуйте!

5
250грн/год

Переглянуті репетитори

Ірина І.

Репетиторський центр запрошує на заняття (індивідуальні та групові заняття з математики, алгебри і геометрії; підготовка до ДПА, ЗНО).

250 грн/год

Всі переглянуті репетитори