Репетитор - Владислав У. id: 173305

Владислав У.

300 грн/год
300 грн/год

Ушаков Владислав, 19 років, студент другого курса прикладної математики. Осведомлений і стараюсь викладати репетитором, ділитись знаннями з нтузіазмом і професіоналізмом.

Владислав У.

Ушаков Владислав, 19 років, студент другого курса прикладної математики. Осведомлений і стараюсь викладати репетитором, ділитись знаннями з нтузіазмом і професіоналізмом.

Предмети

Математика

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Планую використовувати інтерактивні методи, віртуальні ресурси та практичні завдання для ефективного засвоєння мовного матеріалу. Моя мета - не лише передати знання англійської мови, але й розвивати навички мовлення, розуміння та письма, створюючи сприятливе навчальне середовище для всіх учнів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Планую використовувати інтерактивні методи, віртуальні ресурси та практичні завдання для ефективного засвоєння матеріалу. Моя мета - не лише передати знання, але й розвивати критичне мислення та навички розв'язання завдань, створюючи сприятливе навчальне середовище для всіх учнів.

Освіта:
akademia bialska nauk stosowanych, студент, 2011
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Ольга З. id: 74341

Ольга З.

Он-лайн та офф-лайн уроки англійської з використанням сучасних методик для дітей, підлітків та дорослих.

4.6
350грн/год
Карина Ю. id: 139797

Карина Ю.

Швидше рушай зі мною у подорож по пізнанню англійсьої мови. Гарантую, це буде цікаво!

5
300грн/год
Вячеслав П. id: 35264

Вячеслав П.

Репетитор англійської мови, викладаю дітям і дорослим. Також є чеська

5
350грн/год
Анастасія З. id: 70185

Анастасія З.

ДОПОМОЖУ ДИТИНІ ЗРОБИТИ Д/З З МАТЕМ., УКР. ТА АНГЛ. МОВ. ЛЕГКИЙ ТА ЯКІСНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ;)

350грн/год
Іван С. id: 168928

Іван С.

Нова онлайн школа іноземних мов... Англійська 🇬🇧(індивідуальні заняття 400 грн/год.Групові 1600 грн/8 занять) Німецька 🇩🇪(індивідуальні заняття 400 грн/год. Групові 1600 грн/8 занять) Польська 🇵🇱(індивідуальні заняття 320 грн/год. Групові 1200 грн/8 занять) Вивчення мови з 0 та підвищення рівня володіння мовою Зручний графік Цікаві уроки

5
350грн/год