Репетитор - Яна Л. id: 175597

Яна Л.

200 грн/год
200 грн/год

Працюю з дітками вже більше 3-ьох років. До кожної дитини використовую свій підхід. Я не лише навчаю, але стаю другом для вашої дитини. Пояснюю доступно граматику, навчаю дітей сприймати англійську на слух, покращуємо навички слухання.

Яна Л.

Працюю з дітками вже більше 3-ьох років. До кожної дитини використовую свій підхід. Я не лише навчаю, але стаю другом для вашої дитини. Пояснюю доступно граматику, навчаю дітей сприймати англійську на слух, покращуємо навички слухання.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
Репетитор для дітей
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Репетитор для початківців
Граматика
5-6-й класи
Підготовка до ДПА (4 клас)

Деталі про досвід викладання:

Вивчення англійської мови є дуже важливим. Сьогодні є безліч можливостей, які полегшують вивчення мови за допомогою інтерактивних вправ, ігор та слухання.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

За освітою - філолог. Працюю з дітками різного віку, починаючи з 5 років. Підготовка до школи - важливий етап в житті кожної дитини. Тому я вивчаю з дітками базу, яка потрібна буде в школі. Працюю на платформі Zoom / Google Meet. На заняттях ми збагачуємо лексичний запас, практикуємо письмо, читаємо, слухаємо. Граматику засвоюємо на різних вправах. Щодо графіку занять: підбираємо, щоб було комфортно і дитині, і мені. Для мене дуже важливий результат і головне бажання дитини навчатися. Пробне заняття триває 20-30хв. На ньому ми обмінюємось енергією з вашою дитиною, знайомимось і я дивлюсь на рівень знань дитини)
Тому чекаю Вас на пробному занятті.

Освіта:
Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ), бакалавр, 2023
Вік:
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

David A. id: 121471

David A.

My name is is David Ajala. I am from Nigeria but I currently live in Ukraine. I am a medical student in Ternopil, Ukraine in my 5th course.

200грн/год
Юлія Б. id: 161508

Юлія Б.

Мене звати Юлія, я - студентка 2 курсу англійської філології ТНПУ імені Гнатюка, здала ЗНО на 180 і вступила на бюджет в найкращий педагогічний університет країни. Рівень англійської B2. Люблю вчитися і постійно працюю над покращенням свого рівня.

5
250грн/год
Валентина Ц. id: 176864

Валентина Ц.

Вища освіта в галузі педагогіки та початкової освіти. Додаткові курси з індивідуального навчання та розвитку дітей. Використання ігор та креативних завдань. Інтеграція технологій та візуальних засобів для зрозумілого пояснення матеріалу. Адаптація підходу до кожного учня, враховуючи його особливості та потреби.

5
200грн/год
Oluwadamilola K. id: 161449

Oluwadamilola K.

Я проводжу уроки відповідно до потреб студентів, я роблю все можливе, щоб дати своїм студентам найкраще навчання, яке їм потрібно. Розмовна мова, відео, дослідницька робота, інтерактивне навчання – це деякі із способів.

250грн/год
Зоряна З. id: 34615

Зоряна З.

Репетитор з англійської мови шкільна програма, Оксфордська програма, додаткова література за бажанням учня.

5
250грн/год