Репетитор - Аліна С. id: 179140

Аліна С.

300 грн/год
300 грн/год

Аліна Вікторівна. 24 роки. Дипломований вчитель англійської мови - магістр Філології (переклад включно) - з відзнакою. Підготовка до школи. 1-4 класи. 5-6 класи. 7-9 класи. 10-11 класи. Підготовка до ЗНО (НМТ). Надаю усі матеріали. Доступно англійською - заради англійської. Покращимо вимову, читання; вивчимо граматику. Уроки у зручний для вас час.

Аліна С. 5.0(відгуків: 1)

Аліна Вікторівна. 24 роки. Дипломований вчитель англійської мови - магістр Філології (переклад включно) - з відзнакою. Підготовка до школи. 1-4 класи. 5-6 класи. 7-9 класи. 10-11 класи. Підготовка до ЗНО (НМТ). Надаю усі матеріали. Доступно англійською - заради англійської. Покращимо вимову, читання; вивчимо граматику. Уроки у зручний для вас час.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Університетські курси
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Граматика
5-6-й класи

Місця занять

В учня:

Шевченківський

КПІ (Політехнічний інститут), Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Либідська, Олімпійський, Палац Україна

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Царське село, Видубичі, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Уроки проходять в доброзичливій атмосфері. Поважливо ставлюся до учнів. Не порушую кордонів та прав дитини. Уроки проводяться англійською мовою, згідно можливостям розуміння учня. Вільно володію англійською мовою.
Освіта:
1. 2007 – 2018 Атестат про повну загальну середню освіту, Спеціалізована школа 89 з поглибленим вивченням іноземних мов, Київ, Україна
2. 2018 – 2022 Бакалавр Філології 035.041 (германські мови та літератури (переклад включено), перша мова Англійська) – з відзнакою, Національний транспортний університет, Київ, Україна
3. 2022 – 2024 Магістр Філології 035.041 (германські мови та літератури (переклад включно), перша мова
Англійська) – з відзнакою, Національний транспортний університет, Київ, Україна
4. 2022 - 2023 Науково-дослідницька практика, Центр наукових досліджень та викладання іноземних мов НАН України, Київ, Україна
Здатна оцінювати навчальну та науково-професійну діяльність, будувати і втілювати ефективну стратегію розвитку та професійного вдосконалення учня.
Застосовую сучасні методики і технології для успішного та ефективного здійснення професійної діяльності та забезпечення якості освіти та знань дитини.
Використовую метод викладання TPR
За певний період часу в учня покращиться вимова, читання та сприйняття на слух. Пропрацюємо граматику.
Виконую підготовку до ЗНО (НМТ).

Освіта:
Національний транспортний університет (НТУ), магістр, 2024
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Репетитор з англійської мови для учнів 7-9 класів

Предмет:

Англійська мова

Ціна

300 грн/год

Репетитор англійської мови для учнів 5-6 класів

Предмет:

Англійська мова

Ціна

300 грн/год

Підготовка до ЗНО/НМТ з англійської мови

Предмет:

Англійська мова

Ціна

300 грн/год

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Софія

5+

27.05.2024

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Чудова репетитор, якісно підібраний матеріал, дуже добре налагоджена комунікація з викладачем. Заняттями задоволена.

Блоги користувача

Одним із найефективніших способів розвинути вміння спілкуватися англійською є читацька грамотність.

Вчені з багатьох дисциплін відзначили, що перші моменти взаємодії мають суттєвий вплив на те, як і чи продовжуватимуть залучені люди розвивати стосунки.

Засоби масової інформації, а особливо фільми стали найпотужнішим джерелом впливу на людей не лише з точки зору розваги, але й навчання та вивчення.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Катерина К. id: 90143

Катерина К.

Досвід викладання дозволяє швидко підібрати необхідні матеріали для досягнення поставлених цілей, з урахуванням індивідуальних особливостей учня.

350грн/год
Тетяна Ц. id: 83427

Тетяна Ц.

I love English and want to share my experience with you!

300грн/год
Катерина Ш. id: 171249

Катерина Ш.

Я вивчила та користуюся тією англійською, яка дійсно застосовується в реальному житті, і тепер моя мета - поділитися цим з вами. Навчаю не тільки мовним нюансам, але і тому, як ефективно використовувати англійську в різних життєвих сферах. З моєю допомогою ви отримаєте ключові навички, які дійсно потрібні!

350грн/год
Владислава С. id: 168458

Владислава С.

Мене звати Владислава. Взагалі з Києва, але зараз живу у Литві. Навчаюсь на програмі Food Science and Technology у Литві та цього року завершила навчання в Могилянці на кафедрі біології.

350грн/год
Олексій А. id: 156022

Олексій А.

Вітаю. Мене звуть Алексей. Мені 20 років, я вже два роки викладаю англійську для дітей та підлітків. Англійська – це моє хобі, я люблю мови та ділюся своїм досвідом. Я можу порозумітися з будь-яким учнем.

300грн/год

Переглянуті репетитори

Тамара Т.

120 грн/год

Всі переглянуті репетитори