Репетитор - Олена З. id: 180077

Олена З.

250 грн/год
250 грн/год

Я спеціаліст вищої категорії, маю звання "вчитель-методист, підготувала чимало переможців мовних конкурсів та 200-бальників. 30 років працюю з дітьми різного віку та рівня, повторюємо та поглиблюємо шкільну програму, готуємося до ЗНО(НМТ). Результатом задоволені діти і батьки. Усе важке стає легким, нудне - цікавим, знання - глибокими.

Олена З.

Я спеціаліст вищої категорії, маю звання "вчитель-методист, підготувала чимало переможців мовних конкурсів та 200-бальників. 30 років працюю з дітьми різного віку та рівня, повторюємо та поглиблюємо шкільну програму, готуємося до ЗНО(НМТ). Результатом задоволені діти і батьки. Усе важке стає легким, нудне - цікавим, знання - глибокими.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Незабаром літні канікули, отож швидше записуйтеся на заняття! Я спокійна, позитивна, мене люблять учні і поважають батьки. Оплата - помірна, прогрес - гарантований. Я експерт по сертифікації вчителів української мови, лауреат обласного конкурсу "Вчитель року. Якщо ви не задоволені своїм рівнем знань, не зволікайте. Головне - не запустити, а вчасно розпочати і надолужити. У вас все вийде!

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Пропоную курс підготовки до НМТ (для когось буде достатньо розпочинати в 11-ому класі , а для когось і в 9 -ому). Урок чітко структурований: 10хв -флешзапитання, 10 хв -розбір д/з, 15 хв - розбір тестів, діагностика прогалин, 20 хв - детальне опрацювання проблемної теми, 5 хв -повторення. Інструменти для навчання - е-посібники, презентації, тести , зошит, ручка. За умови вчасно розпочатого, усвідомленого навчання учні виходять на рівень складання НМТ 190+. Пояснюю дуже зрозуміло, а не так, як у підручниках, де багато зайвого і нерідко заплутаного. Учень робить найважливіші записи, серед яких і римовані мною слова-винятки з правил. ЦІ "віршики" легко запам'ятовуються, а потім застосовуються під час складання тесту.А без знання винятків тест скласти неможливо. Чим раніше розпочнете навчання, тим швидше дитина набуде впевненості і знатиме мову, не комплексуватиме на шкільних уроках. Набираю діток на період літніх канікул. Окрім повторення навчального матеріалу, діти вчаться писати твори, казки, есе. Нерідко хтось вперше в житті складає вірш. Таким чином діти перестають лінуватися писати, читати, бо їм цікаво відчувати себе "письменниками". Де ще можна розвинути творче мислення, фантазію? Ці риси дуже важливі. Вивчати мову зі мною - це більше, ніж вивчати правила і ставати грамотним, це вміння презентувати себе й на інших уроках..Мої уроки сучасні. Я залучаю дітей застосовувати шаблони сучасної платформи CANVA, де вони самотужки вчаться візуалізувати вивчені правила, оформляють творчі роботи в техніках інфографіки, читацького аркуша, таблиць тощо. Хіба може дитина навчатися добре в школі, не володіючи мовою? Звісно, ні. Тому почніть працювати над мовленнєвим розвитком вже зараз, адже іспити з мови складають не лише учні, а й держслужбовці. Чекаю вас, любі учні, на наших уроках!

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), спеціаліст, 1996
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Людмила К. id: 168806

Людмила К.

Якісна підготовка до ЗНО, ДПА, допомога у виконанні домашніх завдань. Заняття проходять в онлайн-сервісі Google Meet.

250грн/год
Марія Б. id: 162958

Марія Б.

Вітаю! Мене звуть Марія, я викладач англійської мови, навчаюсь на 3 курсі англійської філології. Досвід роботи: 1,5 року. Спілкуюся з іноземцями, носіями англійської мови, паралельно вивчаю іспанську, німецьку та турецьку мови. Підняти ваш рівень з 0 до B2? Легко. Зніму ваш мовний бар'єр та фобію граматики!

250грн/год
Анастасія О. id: 175741

Анастасія О.

Обожнюю дітей. Вибаглива до себе, що впливає на результативність моєї роботи. Вічний студент. Зараз здобуваю ступінь магістра Вивчення української мови зі мною - це інноваційні уроки, гарний настрій та комфортна атмосфера.

5
248-398грн/год
Олена Б. id: 104339

Олена Б.

Студентка юридичного факультету, відмінно склала ЗНО з української мови, маю рівень знань з німецької мови на рівні B2, закінчила ПЗСО з відзнакою. Склала іспит з німецької мови Goethe Prüfung B2. Начаюся паралельно в Фрібурзькому університет.

5
250грн/год
Марина Й. id: 169900

Марина Й.

Закінчила ВДПУ факультет філології та журналістики та ВНМУ фармацевтичний факультет. Працювала асистентом кафедри, викладала фармакологію українською та англійською мовами.

250грн/год