Репетитор - Еляна А. id: 180529

Еляна А.

350 грн/год
350 грн/год

Привіт :) Якщо ти бажаєш добре розуміти математику, то я тобі в цьому допоможу. Усе, що від тебе знадобиться, це лише гарний настрій і бажання !

Еляна А.

Привіт :) Якщо ти бажаєш добре розуміти математику, то я тобі в цьому допоможу. Усе, що від тебе знадобиться, це лише гарний настрій і бажання !

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
5-6-й класи
Алгебра
Геометрія

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Львів, Шевченківський, проспект Чорновола, Чорновола 63
Онлайн:
Так

Про себе:

Мене звати Еляна. Я студентка університету «Львівська Політехніка» навчаюсь на спеціальності «Архітектура та містобудування» на державній формі навчання. Рік тому закінчила школу з відзнакою та склала іспити на високий рівень і звісно що математику найкраще, бо самого дитинства я захоплювалась математикою. А вже у свідомому віці захоплення стало роботою, тому хочу щоб діти знали добре і якісно орієнтувались у такій науці як математика. Я є репетитор який прагне навчити дитину не вивчати математику на зубок, а розуміти її. Готова допомагати з контрольними, самостійними роботами також з домашнім завданням. Зі всіма своїми учнями ми спілкуємося на «ти» аби вони не мали такого відчуття як з вчителями у школі

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), бакалавр, 2027
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Софія Ю. id: 133192

Софія Ю.

Маю досвід навчання школярів математики ( більше 3 років). Навчаюся в Львівському університеті ім. Івана Франка на механіко-математичному факультеті.

300грн/год
Олеся Д. id: 71112

Олеся Д.

Максимально комфортні заняття, де дитині буде цікаво)

5
350грн/год
Іванна Д. id: 142210

Іванна Д.

Вчитель початкових класів.

350грн/год
Анастасія П. id: 81509

Анастасія П.

Чуйна, пунктуальна, люблю дітей, знайду підхід до дитини, підготую до школи (письмо, читання, математика, досліджую світ, англійська мова). Заняття групові/ індивідуальні, онлайн/офлайн.

300грн/год
Назар Л. id: 161718

Назар Л.

Студент НУ "Львівська політехніка" на кафедрі ІЕСК, обожнюю математику, захоплююся статистикою, та теорією ймовірностей, бачу світ в числах.

5
300грн/год

Переглянуті репетитори

Ігор І.

Тимчасово не викладаю

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори